RTV Gids donderdag 30 maart 2017

Selecteer een datum:  
RTV Utrecht Radio M Utrecht UStad Bingo FM
00:00 UNieuws
00:10 UVandaag
00:25 RegioNED
00:35 Bureau Hengeveld
00:50 Tekst TV RTV Utrecht
00:55 Tekst TV RTV Utrecht
00:00 De Nacht van M
00:00 UStad Nieuws
00:10 U in de Wijk Kanaleneiland
00:25 UStad Nieuws
00:35 RegioNED
00:50 UStad Tekst TV
00:55 UStad Tekst TV
00:00 Bingo in de nacht
01:00 UNieuws
01:10 UVandaag
01:25 RegioNED
01:35 Bureau Hengeveld
01:50 Tekst TV RTV Utrecht
01:55 Tekst TV RTV Utrecht
01:00 De Nacht van M
01:00 UStad Nieuws
01:10 U in de Wijk Kanaleneiland
01:25 UStad Nieuws
01:35 RegioNED
01:50 UStad Tekst TV
01:55 UStad Tekst TV
01:00 Bingo in de nacht
02:00 UNieuws
02:10 UVandaag
02:25 RegioNED
02:35 Bureau Hengeveld
02:50 Tekst TV RTV Utrecht
02:55 Tekst TV RTV Utrecht
02:00 De Nacht van M
02:00 UStad Nieuws
02:10 U in de Wijk Kanaleneiland
02:25 UStad Nieuws
02:35 RegioNED
02:50 UStad Tekst TV
02:55 UStad Tekst TV
02:00 Bingo in de nacht
03:00 UNieuws
03:10 UVandaag
03:25 RegioNED
03:35 Bureau Hengeveld
03:50 Tekst TV RTV Utrecht
03:55 Tekst TV RTV Utrecht
03:00 De Nacht van M
03:00 UStad Nieuws
03:10 U in de Wijk Kanaleneiland
03:25 UStad Nieuws
03:35 RegioNED
03:50 UStad Tekst TV
03:55 UStad Tekst TV
03:00 Bingo in de nacht
04:00 UNieuws
04:10 UVandaag
04:25 RegioNED
04:35 Bureau Hengeveld
04:50 Tekst TV RTV Utrecht
04:55 Tekst TV RTV Utrecht
04:00 De Nacht van M
04:00 UStad Nieuws
04:10 U in de Wijk Kanaleneiland
04:25 UStad Nieuws
04:35 RegioNED
04:50 UStad Tekst TV
04:55 UStad Tekst TV
04:00 Bingo in de nacht
05:00 UNieuws
05:10 UVandaag
05:25 RegioNED
05:35 Bureau Hengeveld
05:50 Tekst TV RTV Utrecht
05:55 Tekst TV RTV Utrecht
05:00 De Nacht van M
05:00 UStad Nieuws
05:10 U in de Wijk Kanaleneiland
05:25 UStad Nieuws
05:35 RegioNED
05:50 UStad Tekst TV
05:55 UStad Tekst TV
05:00 Bingo in de nacht
06:00 UNieuws
06:10 UVandaag
06:25 RegioNED
06:35 Bureau Hengeveld
06:50 Tekst TV RTV Utrecht
06:55 Tekst TV RTV Utrecht
06:00 Utrecht is Wakker
06:00 UStad Nieuws
06:10 U in de Wijk Kanaleneiland
06:25 UStad Nieuws
06:35 RegioNED
06:50 UStad Tekst TV
06:55 UStad Tekst TV
06:00 Bingo in de nacht
07:00 UNieuws
07:05 Gouden Tijden
07:20 RegioNED
07:30 UNieuws
07:35 Gouden Tijden
07:50 NOS Journaal 60 seconden
07:55 Tekst TV RTV Utrecht
07:00 Utrecht is Wakker
07:00 UStad Nieuws
07:10 U in de Wijk Kanaleneiland
07:25 UStad Nieuws
07:35 RegioNED
07:50 UStad Tekst TV
07:55 UStad Tekst TV
07:00 De eerste ronde
08:00 UNieuws
08:05 Gouden Tijden
08:20 RegioNED
08:30 UNieuws
08:35 Gouden Tijden
08:50 NOS Journaal 60 seconden
08:55 Tekst TV RTV Utrecht
08:00 Utrecht is Wakker
08:00 UStad Nieuws
08:10 U in de Wijk Kanaleneiland
08:25 UStad Nieuws
08:35 RegioNED
08:50 UStad Tekst TV
08:55 UStad Tekst TV
08:00 De eerste ronde
09:00 UNieuws
09:05 Gouden Tijden
09:20 RegioNED
09:30 UNieuws
09:35 Gouden Tijden
09:50 NOS Journaal 60 seconden
09:55 Tekst TV RTV Utrecht
09:00 93 1.nl
09:00 U in de Wijk Kanaleneiland
09:15 UStad Tekst TV
09:20 UStad Tekst TV
09:30 UStad Tekst TV
09:40 UStad Tekst TV
09:50 UStad Tekst TV
09:00 De eerste ronde
10:00 UNieuws
10:05 Gouden Tijden
10:20 RegioNED
10:30 UNieuws
10:35 Gouden Tijden
10:50 NOS Journaal 60 seconden
10:55 Tekst TV RTV Utrecht
10:00 Tijd voor U
10:00 U in de Wijk Kanaleneiland
10:15 UStad Tekst TV
10:20 UStad Tekst TV
10:30 UStad Tekst TV
10:40 UStad Tekst TV
10:50 UStad Tekst TV
10:00 Bingo FM non stop
11:00 UNieuws
11:05 Gouden Tijden
11:20 RegioNED
11:30 UNieuws
11:35 Gouden Tijden
11:50 NOS Journaal 60 seconden
11:55 Tekst TV RTV Utrecht
11:00 Tijd voor U
11:00 U in de Wijk Kanaleneiland
11:15 UStad Tekst TV
11:20 UStad Tekst TV
11:30 UStad Tekst TV
11:40 UStad Tekst TV
11:50 UStad Tekst TV
11:00 Bingo FM non stop
12:00 NOS Journaal
12:15 UNieuws
12:20 RegioNED
12:30 UNieuws
12:35 Gouden Tijden
12:50 Tekst TV RTV Utrecht
12:55 Tekst TV RTV Utrecht
12:00 Aan Tafel!
12:00 U in de Wijk Kanaleneiland
12:15 UStad Tekst TV
12:20 UStad Tekst TV
12:30 UStad Tekst TV
12:40 UStad Tekst TV
12:50 UStad Tekst TV
12:00 Lunchpakket
13:00 NOS Journaal
13:15 UNieuws
13:20 RegioNED
13:30 UNieuws
13:35 Gouden Tijden
13:50 Tekst TV RTV Utrecht
13:55 Tekst TV RTV Utrecht
13:00 Aan Tafel!
13:00 U in de Wijk Kanaleneiland
13:15 UStad Tekst TV
13:20 UStad Tekst TV
13:30 UStad Tekst TV
13:40 UStad Tekst TV
13:50 UStad Tekst TV
13:00 Lunchpakket
14:00 NOS Journaal
14:15 UNieuws
14:20 RegioNED
14:30 UNieuws
14:35 Gouden Tijden
14:50 Tekst TV RTV Utrecht
14:55 Tekst TV RTV Utrecht
14:00 Studio Sixties
14:00 U in de Wijk Kanaleneiland
14:15 UStad Tekst TV
14:20 UStad Tekst TV
14:30 UStad Tekst TV
14:40 UStad Tekst TV
14:50 UStad Tekst TV
14:00 Bingo in de middag
15:00 NOS Journaal
15:15 UNieuws
15:20 RegioNED
15:30 UNieuws
15:35 Gouden Tijden
15:50 Tekst TV RTV Utrecht
15:55 Tekst TV RTV Utrecht
15:00 Goedemiddag
15:00 U in de Wijk Kanaleneiland
15:15 UStad Tekst TV
15:20 UStad Tekst TV
15:30 UStad Tekst TV
15:40 UStad Tekst TV
15:50 UStad Tekst TV
15:00 Bingo in de middag
16:00 NOS Journaal
16:15 UNieuws
16:20 RegioNED
16:30 UNieuws
16:35 Gouden Tijden
16:50 Tekst TV RTV Utrecht
16:55 Tekst TV RTV Utrecht
16:00 Goedemiddag
16:00 U in de Wijk Kanaleneiland
16:15 UStad Tekst TV
16:20 UStad Tekst TV
16:30 UStad Tekst TV
16:40 UStad Tekst TV
16:50 UStad Tekst TV
16:00 SterrenBingo: Jan Paparazzi Show
17:00 UNieuws
17:10 UVandaag
17:25 RegioNED
17:35 Gouden Tijden
17:50 Tekst TV RTV Utrecht
17:55 Tekst TV RTV Utrecht
17:00 Utrecht komt thuis
17:00 U in de Wijk Kanaleneiland
17:15 UStad Tekst TV
17:20 UStad Tekst TV
17:30 UStad Tekst TV
17:40 UStad Tekst TV
17:50 UStad Tekst TV
17:00 SterrenBingo: Jan Paparazzi Show
18:00 UNieuws
18:10 UVandaag
18:25 RegioNED
18:35 Gouden Tijden
18:50 Tekst TV RTV Utrecht
18:55 Tekst TV RTV Utrecht
18:00 Utrecht komt thuis
18:00 UStad Nieuws
18:10 FC Utrecht TV
18:25 UStad Nieuws
18:35 RegioNED
18:50 UStad Tekst TV
18:55 UStad Tekst TV
18:00 SterrenBingo: Jan Paparazzi Show
19:00 UNieuws
19:10 UVandaag
19:25 RegioNED
19:35 Gouden Tijden
19:50 Tekst TV RTV Utrecht
19:55 Tekst TV RTV Utrecht
19:00 De Dag
19:00 UStad Nieuws
19:10 FC Utrecht TV
19:25 UStad Nieuws
19:35 RegioNED
19:50 UStad Tekst TV
19:55 UStad Tekst TV
19:00 Jouw feestje in de avond
20:00 UNieuws
20:10 UVandaag
20:25 RegioNED
20:35 Gouden Tijden
20:50 Tekst TV RTV Utrecht
20:55 Tekst TV RTV Utrecht
20:00 De Avond van M
20:00 UStad Nieuws
20:10 FC Utrecht TV
20:25 UStad Nieuws
20:35 RegioNED
20:50 UStad Tekst TV
20:55 UStad Tekst TV
20:00 Jouw feestje in de avond
21:00 UNieuws
21:10 UVandaag
21:25 RegioNED
21:35 Gouden Tijden
21:50 Tekst TV RTV Utrecht
21:55 Tekst TV RTV Utrecht
21:00 De Avond van M
21:00 UStad Nieuws
21:10 FC Utrecht TV
21:25 UStad Nieuws
21:35 RegioNED
21:50 UStad Tekst TV
21:55 UStad Tekst TV
21:00 Utrecht Sociaal
22:00 UNieuws
22:10 UVandaag
22:25 RegioNED
22:35 Gouden Tijden
22:50 Tekst TV RTV Utrecht
22:55 Tekst TV RTV Utrecht
22:00 Eveliens lovesongs
22:00 UStad Nieuws
22:10 FC Utrecht TV
22:25 UStad Nieuws
22:35 RegioNED
22:50 UStad Tekst TV
22:55 UStad Tekst TV
22:00 Bingo FM non stop
23:00 UNieuws
23:10 UVandaag
23:25 RegioNED
23:35 Gouden Tijden
23:50 Tekst TV RTV Utrecht
23:55 Tekst TV RTV Utrecht
23:00 De Nacht van M
23:00 UStad Nieuws
23:10 FC Utrecht TV
23:25 UStad Nieuws
23:35 RegioNED
23:50 UStad Tekst TV
23:55 UStad Tekst TV
23:00 Bingo FM non stop

-advertentie-