Kerkenraad blijft bij tijdelijke schorsing predikant



OVERBERG - De kerkenraad van de Hervormde Kerk in Overberg vindt het niet voorbarig dat hun predikant voorlopig drie maanden zijn werk niet mag doen.

De kerkgangers staan juist pal achter hun predikant en geloven niet dat hij zich onzedelijk heeft gedragen in het bijzijn van jonge meisjes.

Maandagavond bleek dat er tegen de dominee tenminste drie meldingen zijn binnengekomen van grensoverschreidend gedrag.

De kerkenraad wil het onderzoek van het Openbaar Ministerie afwachten. Luister hier naar het gesprek met woordvoerder Boele van de Kerkraad.




geplaatst: 09-11-2007 12:20:31   
update: 15-04-2008 16:05:21   

Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Uitzending van maandag 21 mei 07:05 uur met het laatste regionale nieuw en achtergronden uit de provincie Utrecht.


DocU

DocU: 24 uur afkicken Hoe is het om jarenlang zwaar verslaafd te zijn aan drugs en alcohol en dan verplicht af te kicken? In de D... »


Stad naar mijn Hart

Edwin Hoogendoorn is glazenwasser. Hij vertelt over zijn vak en over een emotionele gebeurtenis uit 2009. In dezelfde uitzending D... »


Uitgelicht

Maandag in 'Aan Tafel!'
Bruun Kuijt van 'Echte mannen' is te gast. Hij treedt momenteel op met de voorstelling 'De Laatste Take van Laurel & Hardy'.


Maandag: sportavond!
In Namen en Rugnummers ziet u de samenvattingen van de belangrijkste sportwedstrijden, reportages en interviews met topsporters uit onze provincie.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!