Utrecht helpt museumcafé Lombok

 
Foto: www.museumcafelombok.nl

 


UTRECHT - Utrecht wil museumcafé Lombok openhouden. Dat kan door in het ontwerpbestemmingsplan Lombok op te nemen dat deze ontmoetingsplaats de bestemming 'Maatschappelijke doeleinden' en 'Horeca categorie D2' krijgt.

De uitbater kan in de huidige vorm de kosten niet betalen. Een andere uitbater wil het nu overnemen, maar daarvoor moet eerst het bestemmingsplan worden veranderd.

Volgens de gemeente heeft het museumcafé een maatschappelijk zeer gewaardeerde ontmoetingsfunctie voor Lombok en Utrecht-West.



geplaatst: 03-04-2008 17:24:25   

Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Uitzending van maandag 21 mei 07:05 uur met het laatste regionale nieuw en achtergronden uit de provincie Utrecht.


DocU

DocU: 24 uur afkicken Hoe is het om jarenlang zwaar verslaafd te zijn aan drugs en alcohol en dan verplicht af te kicken? In de D... »


Stad naar mijn Hart

Edwin Hoogendoorn is glazenwasser. Hij vertelt over zijn vak en over een emotionele gebeurtenis uit 2009. In dezelfde uitzending D... »


Uitgelicht

Maandag in 'Aan Tafel!'
Bruun Kuijt van 'Echte mannen' is te gast. Hij treedt momenteel op met de voorstelling 'De Laatste Take van Laurel & Hardy'.


Maandag: sportavond!
In Namen en Rugnummers ziet u de samenvattingen van de belangrijkste sportwedstrijden, reportages en interviews met topsporters uit onze provincie.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!