 |
|
 |
 | Kort nieuws: Man vernielt geldautomaat Baarn
- Een 31-jarige man uit Apeldoorn is in Baarn aangehouden voor vernieling. Hij ging door het lint bij een bankfiliaal in het centrum toen zijn pinpas voor de tweede keer werd geweigerd. De man was zo kwaad dat de geldautomaat van de bank er aan moest geloven.
|  |  |
lees verder » |  |  |
 |  |  |
 |
|  | |
 |
|
woensdag 19 november 2008 19:05 uur Soundtrack bij nieuwe roman Jerry Goossens
UTRECHT - 'Vreeland', de derde roman van de Utrechtse schrijver en AD-columnist Jerry Goossens, is uit.
Het boek gaat over zanger Brandon Thomas Vreeland. Hij heeft in zijn leven één megahit gehad. Daarna raakt hij steeds verder in de vergetelheid.
Bij het boek hoort een unieke soundtrack-cd met dertien nummers. Geen verfilming dus, maar een vermuzikalisering om de hit uit het boek tot leven te brengen.
Marits Westerik (Gem), Ronald Visser, Anne Soldaat (Do-The-Undo), Marien Dorleijn (Moss) en Erik de Jong (Spinvis) werkten mee aan de cd.
Het boek en het album gaan donderdag 'in première' op het Crossing Border Festival. Beluister en bekijk hieronder de repetitie.
| |
 |
|
|
 |
 |
 |
Unieke RTV Utrecht artikelen te koop.
|
|
 |
 |
Meld u gratis aan voor de dagelijkse nieuwsbrief van RTV Utrecht met daarin het laatste regionale nieuws en meer!
|
|
- advertentie -
|
|