Woudenbergse wint NK stepslee



UTRECHT - Het blijft onverminderd koud in Nederland. Gelukkig maar, want we zijn nog lang niet klaar met de ijspret! Er valt nog heel wat af te glijden en niet alleen op de schaats, want we hebben er een Nederlands kampioen stepslee bij in onze regio: Maxime Reijne uit Woudenberg...Bekijk het U Vandaag-item.

Bezoek ook:
- Dossier IJspret

geplaatst: 05-01-2009 17:33:09   
update: 06-01-2009 12:17:05   

Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht. Uitzending van dinsdag 7 februari 15:10 uur


Westbroek!
Henk Westbroek gaat aan de hand van uw tips op zoek naar de onverwachte kant van dorpen, steden en buurten in de provincie Utrecht... >>

Namen & Rugnummers
Samenvattingen van de belangrijkste sportwedstrijden, reportages van onze sportverslaggevers en interviews met topsporters uit onz... >>

Uitgelicht

De Utrechtse Schatkamer
Zondag 12 februari is de volgende taxatiedag. Mocht zondag de Elfstedentocht worden gereden dan kunt u dit tijdens de taxatiedag in boerderij Mereveld natuurlijk op grootscherm volgen.


RTV Utrecht 10 km Run
Loop mee met de RTV Utrecht 10 km Run of één van de andere afstanden tijdens de Jaarbeurs Utrecht Marathon! Schrijf je hier in.