Treinverkeer Utrecht-Woerden maandag weer normaal

 
Foto: ANP, Robin Utrecht.

 


UTRECHT - Het treinverkeer tussen Utrecht en Woeden is vanaf maandagochtend weer normaal.

Spoorbeheerder ProRail heeft dan de schade aan 5 kilometer spoor hersteld die maandag ontstond door de ontsporing van een goederentrein bij Vleuten.

"Door een megaprestatie van onze aannemer is de reparatie voor maandag geklaard. De aannemer heeft zo'n zevenduizend betonnen dwarsliggers vervangen", aldus een woordvoerder van ProRail. Over de reparatiekosten kon hij niets zeggen. Eerder deze week schatte de spoorbeheerder de schadepost tussen de 2,5 en 5 miljoen euro.

Een klus als deze duurt normaal gesproken drie tot vier weken, legt een woordvoerster van ProRail uit. Om het proces te versnellen is onder andere een onherstelbaar beschadigde hogesnelheidswissel vervangen door gewoon recht spoor. Dat heeft geen nadelige gevolgen voor het treinverkeer, aldus ProRail.





geplaatst: 27-03-2009 08:02:39   
update: 27-03-2009 16:02:20   

Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Uitzending van maandag 21 mei 07:05 uur met het laatste regionale nieuw en achtergronden uit de provincie Utrecht.


DocU

DocU: 24 uur afkicken Hoe is het om jarenlang zwaar verslaafd te zijn aan drugs en alcohol en dan verplicht af te kicken? In de D... »


Stad naar mijn Hart

Edwin Hoogendoorn is glazenwasser. Hij vertelt over zijn vak en over een emotionele gebeurtenis uit 2009. In dezelfde uitzending D... »


Uitgelicht

Maandag in 'Aan Tafel!'
Bruun Kuijt van 'Echte mannen' is te gast. Hij treedt momenteel op met de voorstelling 'De Laatste Take van Laurel & Hardy'.


Maandag: sportavond!
In Namen en Rugnummers ziet u de samenvattingen van de belangrijkste sportwedstrijden, reportages en interviews met topsporters uit onze provincie.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!