Raad Maarssen praat over ongeluk

 
Beeld: RTV Utrecht

 


MAARSSEN - De gemeenteraad in Maarssen heeft gisteravond over het fatale motorongeluk van vorige week gesproken.
Daarbij kwamen op de Nieuweweg in Maarssen twee vrouwen van 38 en 25 om het leven.

Verkeerswethouder Van Esterik (PvdA) hield zich na het ongeval stil ondanks dat hij vooraf gewaarschuwd was over de gevaarlijke situatie op de Nieuweweg. Gisteren moest dus met antwoorden komen op onder meer vragen van de VVD, de enige partij die het woord voerde. Uit pieteit en omdat het onderzoek nog loopt wilde de gemeente niet eerder reageren.

De gemeente had uit voorzorg beveiliging ingehuurd en ook was er de politie onopvallend aanwezig. Uiteindelijk waren er maar twee insprekers en maar weinig belangstellende op de publieke tribune. Volgens de gemeente waren er geen dreigementen binnengekomen en waren de bewakers actief als extra bode.

Het geluid van de radio- en tv-reportages is niet optimaal en dat kwam omdat wethouder Van Esterik alleen een verklaring voorlas en niet voor de microfoon wilde reageren.


geplaatst: 07-04-2009 08:12:32   
update: 07-04-2009 16:25:19   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Stad naar mijn Hart

Bekende en onbekende Utrechters laten een plek in de stad zien die voor hen een bijzondere betekenis heeft.


U Vandaag Weekoverzicht

De belangrijkste nieuwsonderwerpen van afgelopen week op een rij.


Uitgelicht

Dinsdag: Westbroek
Op het Amsterdam-Rijnkanaal ziet Henk de binnenvaartschepen voorbij komen. Hoe zou het zijn om daar op te leven? Henk duikt in de wereld van..de binnenvaart.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.