Tweede geval Mexicaanse griep



BILTHOVEN - Er is een tweede geval van Mexicaanse griep in Nederland vastgesteld. Dat meldt het RIVM in Bilthoven.

Het gaat om een 53-jarige vrouw die op 30 april met een vlucht uit Cancun op Schiphol aankwam. Ze is inmiddels behandeld met tamiflu en maakt het volgens het gezondheidsinstituut goed.

Vorige week werd de griep al vastgesteld bij een 3-jarig jongetje dat in Mexico was geweest. Volgens het RIVM is het kind weer gezond en is de kans dat de vrouw nu nog ziek wordt erg klein.

geplaatst: 07-05-2009 12:31:58   
update: 11-06-2009 17:44:26   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Stad naar mijn Hart

Bekende en onbekende Utrechters laten een plek in de stad zien die voor hen een bijzondere betekenis heeft.


U Vandaag Weekoverzicht

De belangrijkste nieuwsonderwerpen van afgelopen week op een rij.


Uitgelicht

Dinsdag in 'Aan Tafel!'
Wilma Jac Breunissen komt vertellen over het boek 'Van de straat' waarvoor ze acht drugsverslaafden fotografeerde en hun levensverhaal opschreef.


Dinsdag: Westbroek
Op het Amsterdam-Rijnkanaal ziet Henk de binnenvaartschepen voorbij komen. Hoe zou het zijn om daar op te leven? Henk duikt in de wereld van..de binnenvaart.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!