Vertraging in moordzaak Van Ravenswaaij

 
Foto: Politie.nl

 


VEENENDAAL - De rechtszaak tegen de verdachten van de moord op Willem van Ravenswaaij is maandag na enige vertraging begonnen. Het OM was vergeten een tolk te regelen.

Die was nodig omdat de verdachten drie Roemenen zijn in de leeftijd van negentien tot dertig jaar. Na een zoektocht kon de rechtszaak enkele uren later dan gepland eindelijk beginnen.

Van Ravenswaaij werd in maart vorig jaar dood aangetroffen in zijn woning in Veenendaal. Hij zou zijn geschopt en gekneveld, waardoor hij uiteindelijk overleed.

Inmiddels zit de zaak er weer op. Over een maand volgt nog een pro-forma zitting. In oktober wordt de zaak inhoudelijk behandeld. Maandag is wel bepaald dat er geen onderzoek komt naar de verhoormethodes van de politie in Roemenië. Hierom had de advocaat van de verdachten wel gevraagd.

geplaatst: 25-05-2009 08:32:12   
update: 12-03-2010 06:46:01   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Stad naar mijn Hart

Bekende en onbekende Utrechters laten een plek in de stad zien die voor hen een bijzondere betekenis heeft.


U Vandaag Weekoverzicht

De belangrijkste nieuwsonderwerpen van afgelopen week op een rij.


Uitgelicht

Dinsdag in 'Aan Tafel!'
Wilma Jac Breunissen komt vertellen over het boek 'Van de straat' waarvoor ze acht drugsverslaafden fotografeerde en hun levensverhaal opschreef.


Dinsdag: Westbroek
Op het Amsterdam-Rijnkanaal ziet Henk de binnenvaartschepen voorbij komen. Hoe zou het zijn om daar op te leven? Henk duikt in de wereld van..de binnenvaart.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!