Hoofdredacteur wel weg vanwege Wolfsen

 
Foto: RTV Utrecht

 


UTRECHT - De kwestie Wolfsen was toch de aanleiding voor het plotselinge vetrek van AD-UN-hoofdredacteur Arjeh Kalmann.

Dat blijkt uit een mail die algemeen hoofredacteur Jan Bonjer naar zijn redactie stuurde. In de mail zegt Bonjer dat Kalmann door een interne reconstructie van de gang van zaken "zijn functie diende neer te leggen".

Vanmiddag moet burgemeester Wolfsen zich tijdens een spoeddebat opnieuw verantwoorden voor zijn contacten met de regionale media.

geplaatst: 28-05-2009 14:47:49   
update: 28-05-2009 17:07:23   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Stad naar mijn Hart

Bekende en onbekende Utrechters laten een plek in de stad zien die voor hen een bijzondere betekenis heeft.


U Vandaag Weekoverzicht

De belangrijkste nieuwsonderwerpen van afgelopen week op een rij.


Uitgelicht

Dinsdag in 'Aan Tafel!'
Wilma Jac Breunissen komt vertellen over het boek 'Van de straat' waarvoor ze acht drugsverslaafden fotografeerde en hun levensverhaal opschreef.


Dinsdag: Westbroek
Op het Amsterdam-Rijnkanaal ziet Henk de binnenvaartschepen voorbij komen. Hoe zou het zijn om daar op te leven? Henk duikt in de wereld van..de binnenvaart.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!