website RTV Utrecht website Bingo FM website Unieuws.nl website UStad website RTV Utrecht Panel U in de Wijk U in de Wijk website RTV Utrecht Reclame
 
"Markt hoort in binnenstad Amersfoort"

Foto: RTV UtrechtAMERSFOORT - Een omstreden plan houdt de marktkooplui in Amersfoort flink bezig. De Partij van de Arbeid wil de vrijdagmarkt namelijk verhuizen naar de Eemhaven.
  Bericht bevat foto('s) Bericht bevat audiofragment(en) Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
Deel van Rhenen en Veenendaal zonder stroom

Beeld: RTV UtrechtRHENEN / VEENENDAAL - Delen van Rhenen en Veenendaal zijn getroffen door een stroomstoring. Volgens netbeheerder Stedin zaten 4.000 huishoudens vrijdagavond anderhalf uur zonder elektriciteit.
  Bericht bevat foto('s) lees verder  »
Tiende editie Nog Harder van start

Archieffoto: JJ en Larissa Verweij, nogharderlopik.nlLOPIK - In Lopik is het tweedaagse truck-evenement Nog Hard van start gegaan. De 150 mooiste vrachtwagens van Europa maken hun opwachting in de tiende editie van het vrachtwagenfestival.
  Bericht bevat foto('s) Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
Traject 'Utrechts Mooiste' 15 kilometer langer

Kaart: rondevanmiddennederland.nlUTRECHT - De wielerklassieker De Ronde van Midden-Nederland is dit jaar 15 kilometer langer. Het traject door de provincie Utrecht is verlengd tot 206 kilometer.
  Bericht bevat foto('s) lees verder  »
Agenten maken Amersfoorters waakzaam

Foto: RTV UtrechtAMERSFOORT - Politieagenten in Amersfoort gaan in onder meer de wijk Schothorst van deur naar deur om inwoners te waarschuwen tegen inbrekers en insluipers. Het aantal 'zomerinbraken' is dit jaar explosief gestegen.
  Bericht bevat foto('s) Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
Ambtenaren wijk in na coniferenbranden Mijdrecht

Beeld: RTV UtrechtMIJDRECHT - De Ronde Venen gaat met bewoners praten over de brandstichtingen van de laatste tijd. De gemeente stuurt medewerkers langs in Mijdrecht om vragen te beantwoorden over de vermeende pyromaan die daar actief is.
  Bericht bevat foto('s) Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
Zomerwerk: greenkeeper Marcel Sandvoort

Foto: RTV UtrechtBILTHOVEN - Niet iedereen gaat in de zomer op vakantie. Vandaag in de serie Zomerwerk: .
  Bericht bevat foto('s) Bericht bevat audiofragment(en) Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
donderdag 28 mei 2009 16:39 uur
Wolfsen overleeft motie van wantrouwen

UTRECHT - De motie van wantrouwen die drie Utrechtse partijen vanmiddag tegen burgemeester Wolfsen indienden, heeft het niet gehaald.

SP, Leefbaar Utrecht en de Groep Mossel vonden dat de burgemeester zijn boekje te buiten was gegaan in zijn contacten met de media. Ze waren niet tevreden over de verantwoording die hij daar vanmiddag over aflegde. Wolfsen moest aan de raad uitleggen wat zijn rol was rond het niet verschijnen van een kritisch artikel over hem in het AD/UN. Hij zou druk hebben uitgeoefend op de hoofdredacteur.

Alle andere partijen namen wel genoegen met de uitleg en excuses van Wolfsen, de motie haalde het dan ook niet.

Wat ging er vooraf aan de motie van wantrouwen tegen Wolfsen?


Zie ook:
College Utrecht matigt declaraties
Aangifte tegen burgemeester Wolfsen
Hoofdredacteur wel weg vanwege Wolfsen
Wolfsen weer ondervraagd over affaire AD/UN
Laatste mails Wolfsen aan AD/UN vrijgegeven
Hoofdredacteur AD/UN neemt ontslag
Leefbaar Utrecht mist mails Wolfsen
Mailwisseling Wolfsen - AD openbaar
LU wil inzage mails Wolfsen, AD-verslaggever overgeplaatst
AD: Juist gehandeld in affaire Wolfsen
Hoofdredacteur Ons Utrecht blijft
AD/UN onderzoekt stadsredactie rel Wolfsen
CDA Utrecht: "Burgemeester weer in ambtswoning"
Ons Utrecht wil kwestie-Wolfsen afsluiten
Archief liveverslag debat over Wolfsen
Geen raadsonderzoek naar Wolfsen
Kijk live naar spoeddebat Wolfsen
NVJ overweegt stappen in kwestie-Wolfsen
D66 eist raadsonderzoek rel Wolfsen
Wolfsen en uitgever ontkennen druk
Persconferentie Wolfsen over krantenartikel
"Wolfsen hield artikel Ons Utrecht tegen"


reageer op dit artikel  |  print artikel
Laatste update: vrijdag 29 mei 2009 11:27 uur
1853x getoond  | © RTV Utrecht


Zoek in:
  

Trefwoord(en):
  

Momenteel is er geen stelling.


kijk live
 19:00 Programmering 18.00-19.00 uur ieder uur opnieuw


  webcam
luister live
 20:00 De Avond van M
 22:00 Evelien's lovesongs
kijk live
 18:20 Programmering 18.00-18.20 uur opnieuw




luister live
 20:00 Regio Centraal
 23:00 Bingo non-stop

Unieke RTV Utrecht artikelen te koop.


Meld u gratis aan voor de dagelijkse nieuwsbrief van RTV Utrecht met daarin het laatste regionale nieuws en meer!


93 1.NL
Aan Tafel!
ETV.nl
Slag om Loevestein
Tijd voor U
U op de radio!
U Stad
U Vandaag
U Vandaag 08.05 uur
U Vandaag 18.00 uur
Utrecht is wakker

- advertentie -
advertentie


  © RTV Utrecht, alle rechten voorbehouden realisatie: veuger.net, Hilversum