 |
|
 |
 | Tweede straatrover van filmpje ook gepakt
UTRECHT - Bij de politie in Amsterdam heeft zich de tweede straatrover gemeld, die vlak na zijn daad in Utrecht door een getuige werd achtervolgd en gefilmd. Het gaat om de broer van de man die eerder al werd opgepakt.
|  |  |
lees verder » |  |  |
 |  |  |
 |
 | Antonius viert eeuwfeest met boek
NIEUWEGEIN - Het Sint Antonius Ziekenhuis in Nieuwegein bestaat honderd jaar en om die eeuw tot leven te laten komen zijn de medewerkers van het ziekenhuis op zoek naar verhalen van patiënten.
|  |  |
lees verder » |  |  |
 |  |  |
 |
|  | |
 |
|
vrijdag 19 juni 2009 11:30 uur Verdwaalde vampiervis gespot langs Lek
LOPIK - Langs de Lek bij Lopikerkapel heeft een man een dode zeeprik van 72 centimeter gevonden. De zeeprik is een vampier.
Hij zuigt zich in zee met zijn lippen aan andere vissen vast en laat zich meevoeren. Ondertussen voedt hij zich met bloed van de andere vis. Zijn zuigbek zit vol met tanden en hij heeft tal van kieuwopeningen aan de zijkant zitten.
Medewerkers van het Waterschap Roer en Overmaas vonden begin deze maand in een vispassage aan de Roer in Roermond voor het eerst vijf volwassen zeeprikken. Het is een beschermde vissoort die vanuit zee, via de Maas, de Roer optrekt om er te paaien.
De Roer is de enige rivier in Nederland waar met zekerheid de op een dikke aal lijkende zeeprikken zich voortplanten.
| |
 |
|
|
 |
 |
 |
Unieke RTV Utrecht artikelen te koop.
|
|
 |
 |
Meld u gratis aan voor de dagelijkse nieuwsbrief van RTV Utrecht met daarin het laatste regionale nieuws en meer!
|
|
- advertentie -
|
|