 |
|
 |
 | Agenten maken Amersfoorters waakzaam
AMERSFOORT - Politieagenten in Amersfoort gaan in onder meer de wijk Schothorst van deur naar deur om inwoners te waarschuwen tegen inbrekers en insluipers. Het aantal 'zomerinbraken' is dit jaar explosief gestegen.
|  |  |
lees verder » |  |  |
 |  |  |
 |
|  | |
 |
|
maandag 20 juli 2009 17:01 uur Huis-aan-huiscampagne Jehovah's voor congres
UTRECHT - De Jehovah's Getuigen beginnen aan een grootscheepse huis-aan-huiscampagne. Ze willen 1,5 miljoen mensen
uitnodigen voor de zeventien congressen die komende weken overal in het land plaatshebben.
Het grote driedaagse congres heeft dit jaar plaats in de Jaarbeurs in Utrecht, van 31 juli tot 2 augustus. Het thema van de congressenreeks is 'Blijf waakzaam!'. Naast Utrecht zijn er congressen in Heerenveen, Maastricht,Hengelo en Goes.
De Jehovah's Getuigen maken zich zorgen over grote vraagstukken van deze wereld, zoals de kloof tussen arm en rijk, de klimaatverandering en het misbruik van de natuur op onze planeet.
Ook de verloedering van de maatschappij en groeiende apathie tegenover God en de bijbel is een belangrijk thema binnen de kerk.
| |
 |
|