Hotel overweegt kort geding 'pislift'

 
Foto: RTV Utrecht

 


AMERSFOORT - Stadshotel Queens aan de Groenmarkt in Amersfoort wil zo snel mogelijk een oplossing voor de urilift.

De gemeente Amersfoort is bezig met het zoeken naar een oplossing, maar dit duurt volgens de horecazaak te lang.

De zogenoemde pislift die overdag wegzakt in de grond moet wildplassen tegengaan, maar staat midden op het terras van de horecazaak. Queens wil dat de plaspaal snel verplaatst wordt of pas na één uur 's nachts omhoog komt.

Wil de gemeente niet op korte termijn om de tafel dan overweegt de horecazaak een kort geding aan te spannen.

geplaatst: 27-10-2009 17:49:00   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.


Stad naar mijn Hart

Bekende en onbekende Utrechters laten een plek in de stad zien die voor hen een bijzondere betekenis heeft.


Uitgelicht

Dinsdag in 'Aan Tafel!'
Wilma Jac Breunissen komt vertellen over het boek 'Van de straat' waarvoor ze acht drugsverslaafden fotografeerde en hun levensverhaal opschreef.


Dinsdag: Westbroek
Op het Amsterdam-Rijnkanaal ziet Henk de binnenvaartschepen voorbij komen. Hoe zou het zijn om daar op te leven? Henk duikt in de wereld van..de binnenvaart.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!