 |
|
 |
 | Kort nieuws: Man vernielt geldautomaat Baarn
- Een 31-jarige man uit Apeldoorn is in Baarn aangehouden voor vernieling. Hij ging door het lint bij een bankfiliaal in het centrum toen zijn pinpas voor de tweede keer werd geweigerd. De man was zo kwaad dat de geldautomaat van de bank er aan moest geloven.
|  |  |
lees verder » |  |  |
 |  |  |
 |
|  | |
 |
|
zaterdag 28 november 2009 11:14 uur 'Lievelings' wint Veiligheidsprijs UTRECHT - De Utrechtse Veiligheidsprijs 2009 is gewonnen door het project 'Lievelings'.
Het is een kunstproject in de wijk Oog in Al dat buurtbewoners dichter bij elkaar brengt. Zo proberen de initiatiefnemers bewoners te laten vertellen over hun meest favoriete gebruiksvoorwerpen of een bijzondere foto.
Dat heeft inmiddels geleid tot meer 'gezelligheid' in de wijk, zegt de jury.
De winnaars krijgen 7000 euro van de gemeente en voor de nummer 2 (een project in Kanaleneiland) was er gisteravond een cheque van 5000 euro.
| |
 |
|
|
 |
 |
 |
Unieke RTV Utrecht artikelen te koop.
|
|
 |
 |
Meld u gratis aan voor de dagelijkse nieuwsbrief van RTV Utrecht met daarin het laatste regionale nieuws en meer!
|
|
- advertentie -
|
|