 |
|
 |
 | Trappende jongetjes Utrecht melden zich
UTRECHT - De Utrechtse politie heeft succes geboekt in een zaak waar gisteravond nog aandacht aan werd besteed in Bureau Hengeveld. Vandaag zijn twee jongens opgepakt die begin augustus een vrouw in de rug trapten.
|  |  |
lees verder » |  |  |
 |  |  |
 |
 | Kort nieuws: Man vernielt geldautomaat Baarn
- Een 31-jarige man uit Apeldoorn is in Baarn aangehouden voor vernieling. Hij ging door het lint bij een bankfiliaal in het centrum toen zijn pinpas voor de tweede keer werd geweigerd. De man was zo kwaad dat de geldautomaat van de bank er aan moest geloven.
|  |  |
lees verder » |  |  |
 |  |  |
 |
|  | |
 |
|
dinsdag 15 december 2009 21:02 uur Gemeente: één organisatie Muziekpaleis
UTRECHT - Utrecht houdt vast aan de eis dat één organisatie het Muziekpaleis gaat beheren. Voor huurders, zoals Tivoli wil, is geen plaats. Dat staat in een brief die het college van B&W aan de Utrechtse raad stuurde.
Vorige week werd bekend dat het college niet akkoord gaat met een conceptvoorstel waarin staat dat Tivoli hoofdhuurder wordt in het Muziekpaleis.
In eerdere overeenkomsten staat dat Tivoli moet fuseren met Vredenburg en Stichting Jazzpodium, maar het poppodium vertrouwt de explotatiebegroting van de gemeente niet en wil toch zelfstandig blijven. Door het conflict ligt het bestuur van het Muziekpaleis al een jaar stil.
B&W schrijft in de brief dat nu een bemiddelingsronde start. Een motie waarin staat dat Tivoli 300.000 euro wordt gekort, is daarom nog niet aan de orde, schrijft het college.
Donderdag praat de gemeenteraad over de zaak.
| |
 |
|
|
 |
 |
 |
Unieke RTV Utrecht artikelen te koop.
|
|
 |
 |
Meld u gratis aan voor de dagelijkse nieuwsbrief van RTV Utrecht met daarin het laatste regionale nieuws en meer!
|
|
- advertentie -
|
|