website RTV Utrecht website Bingo FM website Unieuws.nl website UStad website RTV Utrecht Panel U in de Wijk U in de Wijk website RTV Utrecht Reclame
 
De Kroon en De G. vrijgelaten door Justitie

Beeld: RTV UtrechtBOSCH EN DUIN - Evert Kroon, topman van de vastgoedonderneming Kroon Group uit Bosch en Duin, is vrijdagavond door Justitie vrijgelaten. De financieel directeur Arjen de G. kwam al eerder op de dag op vrije voeten.
  Bericht bevat foto('s) lees verder  »
Fout lijkschouwer verhulde moord in Utrecht

UTRECHT - Het rapport van de Utrechtse lijkschouwer bevatte zo veel fouten dat de criminele achtergrond van de dood van de 61-jarige Francien Cuypers verborgen had kunnen blijven.
lees verder  »
Ouders mee naar rechtbank Utrecht

Foto: RTV UtrechtUTRECHT - In Utrecht begint vandaag een proef om ouders te stimuleren naar de rechtszaak van hun kind te gaan. Nu komen ouders vaak niet. Wanneer ze er wel bij zouden zijn, zou dat de kans verkleinen dat hun kind nog eens met Justitie in aanraking komt.
  Bericht bevat foto('s) Bericht bevat audiofragment(en) Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
Twee miljoen voor Utrechtse hoogleraar

UTRECHT - Een Utrechtse hoogleraar theoretische natuurkunde heeft een toelage van twee miljoen euro gekregen. Het geld is afkomstig van de Europese Unie.
lees verder  »
Kort nieuws: Boetes voor rij-instructeurs

REGIO - Op verschillende plaatsen in de regio zijn autorijscholen gecontroleerd. De politie haalde tientallen lesauto's van de weg, zoals in Amersfoort en Maarssen.
lees verder  »
Veel bijval op speech raadslid Rhenen

RHENEN - Het raadslid Simone Veldboer heeft veel bijval gekregen na haar toespraak waarin ze schande sprak over de manier waarop wethouder Ad van Hees tijdens de verkiezingscampagne is bejegend.
lees verder  »
Oudewater:Swiebertje is van ons

OUDEWATER - Inwoners van Oudewater zijn het volstrekt niet eens met de claim van het Groningse dorp Bellingwedde dat dat het echte Swiebertje-dorp is.
  Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
dinsdag 9 februari 2010 14:03 uur
Groep jongens slaat twee tieners in elkaar
VEENENDAAL - De politie onderzoekt een zware mishandeling op het treinstation in Veenendaal.

Twee jongens werden maandagmiddag belaagd en in elkaar geslagen door ongeveer vijftien jongens van Marokkaanse afkomst.

Eén van de slachtoffers vertelde de politie later dat hij bij het Schrijverspark bijna ruzie had gekregen met een Marokkaanse jongen.

De politie vermoedt dit de reden is geweest voor de mishandeling en is nog op zoek naar de daders.


reageer op dit artikel  |  print artikel
1704x getoond  | © RTV Utrecht


  Reacties van lezers op dit bericht
Het zal niet weer een groep Marokkanen zijn. Zo langzamerhand komen deze straatterroristen mij mijn strot uit. Van mij mag er kei-, maar dan ook keihard tegen dit gajes opgetreden worden. Gewoon het leger in al die wijken waar zij voor problemen zorgen inzetten. En wie er over de scheef gaat, het land uitzetten. Zo moeilijk lijkt mij dit toch niet !!!!!
tonnie uit Amsterdam | 10-02-2010 09:32
deze 2 jongens zijn door een groep marokanen in elkaar geslagen omdat die zielige figuren van justitie en politie en mensen van de politiek ,net zo laf als die groep zijn ,te bang om ze aan te pakken. pas waneer het te laat is en je niet meer kan ingrijpen gaan ze het proberen. maar dan word het net zo als in andere landen want dan gaat dat laffe volk auto s in brand steken en spullen vernielen van mensen die dag in dag uit hard werken om te zorgen dat er belasting word betaald wat geinvesteerd kan worden aan deze groep om nog meer te kunnen dreigen vernielen en in elkaar te slaan. goedzo nederland . de waarheid is hard ,ja toch neem nog een koje thee het zullen je kinderen maar zijn die steeds bedreigd en geslagen worden door laffe marokanen.
jerry uit Utrecht | 09-02-2010 21:39



Zoek in:
  

Trefwoord(en):
  
' Het is een domme zet van CDA-er Eurlings om vlak voor de verkiezingen zijn vertrek bekend te maken.'


kijk live
 00:00 Programmering 07.00-08.00 uur ieder uur opnieuw
 07:00 U Vandaag


  webcam
luister live
 00:00 De Nacht van M
 07:00 Prettig weekend!
kijk live
 00:00 Programmering 18.00-18.20 uur opnieuw uitgezonden
 10:00 ETV.nl




luister live
 00:00 Bingo non-stop
 07:00 Bingo in de morgen

Unieke RTV Utrecht artikelen te koop.


Meld u gratis aan voor de dagelijkse nieuwsbrief van RTV Utrecht met daarin het laatste regionale nieuws en meer!


Beeldgenoten
Bureau Hengeveld
ETV.nl
U Vandaag
Westbroek!

- advertentie -
advertentie


  © RTV Utrecht, alle rechten voorbehouden realisatie: veuger.net, Hilversum  

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0