Politie verdenkt echtgenoot dode Amersfoortse

 
Foto: RTV Utrecht

 


AMERSFOORT - De man van de dode vrouw in Amersfoort heeft zich gisteren zelf gemeld op het politiebureau.

De 50-jarige meldde dat zijn vrouw dood in hun woning aan de Cartierstraat lag. De politie verdenkt de man van van betrokkenheid bij de gewelddadige dood van zijn 48-jarige echtgenote.

De man wordt vrijdag voorgeleid aan de rechter-commissaris. Volgens buurtbewoners gaat het om een man van Turkse afkomst. Hij zou zijn vrouw hebben neergeschoten.

In de woning aan de Cartierstraat is inmiddels forensisch onderzoek gedaan en er zijn vele getuigen gehoord.

Wat zich precies in de woning heeft afgespeeld is nog onduidelijk.

geplaatst: 10-02-2010 06:19:04   
update: 10-02-2010 15:01:01   



Reacties (1) van lezers:

deze man is geen lievertje hij heeft ook colega,s van mij bedreigt

Alda Verhagen uit Amersfoort | 11-02-2010 17:30 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Westbroek!

In 2012 is Westbroek! terug met een heel nieuw programma. Ook wel eens afgevraagd waarom iets er uitziet zoals het er uitziet? Hoe... »


Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.


Uitgelicht

'Aan Tafel! op locatie
Woensdag komt de radio-uitzending van Aan Tafel! van 12.00 tot 14.00 uur, live vanaf de Amsterdamsestraatweg 569 in Utrecht. U bent ook welkom!


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.