Staking treinschoonmakers breidt zich uit



UTRECHT - Steeds meer schoonmakers van treinen leggen het werk neer.

In een groot aantal steden, zoals Eindhoven, Hengelo en Amsterdam, worden de treinen van de NS niet meer schoongemaakt.

Het personeel voert al maanden actie voor een hoger loon en dinsdag riep de vakbond op een manifestatie in Utrecht op het werk neer te leggen.

Hoewel de schoonmakers niet in dienst zijn van de NS, verwijten ze het spoorbedrijf wel te veel te bezuinigen op de contracten.

geplaatst: 24-02-2010 12:20:42   
update: 17-03-2010 06:38:01   

Lees ook

Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht. Uitzending van dinsdag 7 februari 15:10 uur


Westbroek!
Henk Westbroek gaat aan de hand van uw tips op zoek naar de onverwachte kant van dorpen, steden en buurten in de provincie Utrecht... >>

Namen & Rugnummers
Samenvattingen van de belangrijkste sportwedstrijden, reportages van onze sportverslaggevers en interviews met topsporters uit onz... >>

Uitgelicht

De Utrechtse Schatkamer
Zondag 12 februari is de volgende taxatiedag. Mocht zondag de Elfstedentocht worden gereden dan kunt u dit tijdens de taxatiedag in boerderij Mereveld natuurlijk op grootscherm volgen.


RTV Utrecht 10 km Run
Loop mee met de RTV Utrecht 10 km Run of één van de andere afstanden tijdens de Jaarbeurs Utrecht Marathon! Schrijf je hier in.