Herdenking crash Turkish Airlines bij Schiphol

 
Foto: ANP

 


HAARLEMMERMEER - De gemeente Haarlemmermeer verwacht dat donderdag zo'n tweehonderd mensen de herdenking bijwonen van het ongeluk met een vliegtuig van Turkish Airlines bij Schiphol precies een jaar geleden.

Voor de bijeenkomst zijn onder anderen slachtoffers, nabestaanden en hulpverleners uitgenodigd. De herdenking gaat om 10.30 uur van start.

In het gecrashte vliegtuig zaten families uit Soest en Utrecht. Zij overleefden het ongeluk waarbij negen doden vielen.



geplaatst: 25-02-2010 10:21:53   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Westbroek!

In 2012 is Westbroek! terug met een heel nieuw programma. Ook wel eens afgevraagd waarom iets er uitziet zoals het er uitziet? Hoe... »


Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.


Uitgelicht

'Aan Tafel! op locatie
Woensdag komt de radio-uitzending van Aan Tafel! van 12.00 tot 14.00 uur, live vanaf de Amsterdamsestraatweg 569 in Utrecht. U bent ook welkom!


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.