Laura Dekker verhuisd naar Zeeland

 
Foto: ANP (Valerie Kuypers)

 


WIJK BIJ DUURSTEDE - Zeilmeisje Laura Dekker uit Wijk bij Duurstede woont sinds kort met haar vader in Brouwershaven in Zeeland.

Volgens de Provinciaal Zeeuwse Courant heeft de familie Dekker daar een 11,5 meter lange boot gekocht. Die vervangt de veel kleinere Guppy. De 14-jarige Laura zit in de derde klas van de havo in Zierikzee.

Tot 1 juli staat het meisje onder toezicht van Jeugdzorg. Daarna wil ze aan haar reis om de wereld beginnen om alsnog de jongste solo-zeiler ter wereld te worden.

geplaatst: 11-03-2010 06:49:14   
update: 22-01-2012 10:33:05   



Reacties (1) van lezers:

Leuk Laura dat je bij ons in de haven van Den Osse ligt. Ik hoop dat je je droom waar kunt maken. Groet Dennis van de Toedeledokie (K12)

Dennis Bieckmann uit Drunen | 29-03-2010 16:25 uur  


Lees ook

Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht. Uitzending van woensdag 8 februari 08:05 uur


Westbroek!
Henk Westbroek gaat aan de hand van uw tips op zoek naar de onverwachte kant van dorpen, steden en buurten in de provincie Utrecht... >>

Namen & Rugnummers
Samenvattingen van de belangrijkste sportwedstrijden, reportages van onze sportverslaggevers en interviews met topsporters uit onz... >>

Uitgelicht

Vandaag in 'Aan Tafel!'
Donderdag 9 februari is voedingskundige Yneke Vocking te gast in het lunchprogramma Aan Tafel! om te praten over te dikke kinderen.


U Gezond
U Gezond is de medische rubriek in U Vandaag i.s.m. het UMC Utrecht. Iedere donderdag aandacht voor verschillende medische onderwerpen.


Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.