Vrouw beroofd met stroomstootwapen



HOUTEN - Een 18-jarige vrouw uit Tilburg is in Houten met een stroomstootwapen beroofd van haar portemonnee.

De tiener zat op het perron van station Houten toen een man naast haar kwam staan. Hij zette een stroomstootwapen tegen haar hoofd, eiste geld en gaf de vrouw enkele stroomstoten. Daarna vluchtte de man met zijn buit weg.

De vrouw waarschuwde via een conducteur de politie, maar die konden de man niet meer vinden. De politie roept getuigen op zich te melden.

geplaatst: 15-03-2010 15:32:08   
update: 15-03-2010 16:34:01   



Reacties (3) van lezers:

Verschrikkelijk dit! Wat ook vreemd is, dat de portemonnee op het plein achter ons huis gevonden is en dat de politie doodleuk vertelt dat de portemonnee naar de gevonden voorwerpen bij het gemeentehuis gebracht moest worden...

S. Groen uit Houten | 18-03-2010 18:51 uur  


@jer. camera's in houten?? das nieuw, zeker nu t station een grote bouwput is..

gitte uit Houten | 17-03-2010 22:31 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Westbroek!

In 2012 is Westbroek! terug met een heel nieuw programma. Ook wel eens afgevraagd waarom iets er uitziet zoals het er uitziet? Hoe... »


Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.


Uitgelicht

'Aan Tafel! op locatie
Woensdag komt de radio-uitzending van Aan Tafel! van 12.00 tot 14.00 uur, live vanaf de Amsterdamsestraatweg 569 in Utrecht. U bent ook welkom!


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.