Zeilmeisje Laura krijgt eigen strip

 
Foto: ANP (Valerie Kuypers)

 


WIJK BIJ DUURSTEDE - Zeilmeisje Laura staat model voor een nieuwe strip in kinderblad Eppo. Het tijdschrift verschijnt deze week met het eerste avontuur in de reeks.

Het verhaal gaat over een brutaal meisje van 14 dat het jongste meisje ooit wil zijn dat de wereld rondzeilt. Ondanks politiek getrouwtrek heeft ze Nederland achter zich gelaten en is ze gewoon vertrokken.

Het echte zeilmeisje uit Wijk bij Duurstede, Laura Dekker, kan tot 1 juli zeker niet op wereldreis omdat ze onder toezicht staat van Jeugdzorg. Ze woont sinds kort met haar vader in Zeeland.


geplaatst: 18-03-2010 18:38:05   
update: 04-05-2010 11:26:00   



Reacties (5) van lezers:

Welja, het was alweer té stil geworden rond het zeilmeisje! Ze krijgt weer aandacht, hoera!

itlas uit Nieuwegein | 19-03-2010 16:21 uur  


Nou dat wordt een korte strip! En DEV uit Wijk bij Duurstede zou u uw dochter van 14(als u die heeft of zou hebben) de zee opsturen?

Linda uit IJsselstein | 19-03-2010 12:32 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Westbroek!

In 2012 is Westbroek! terug met een heel nieuw programma. Ook wel eens afgevraagd waarom iets er uitziet zoals het er uitziet? Hoe... »


Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.


Uitgelicht

'Aan Tafel! op locatie
Woensdag komt de radio-uitzending van Aan Tafel! van 12.00 tot 14.00 uur, live vanaf de Amsterdamsestraatweg 569 in Utrecht. U bent ook welkom!


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.