Cameraploeg niet welkom bij stille tocht



UTRECHT - Bij de stille tocht voor de twee verkeersdoden uit de Utrechtse wijk Ondiep heeft een cameraploeg van RTV Utrecht het werk neer moeten leggen. Twee wijkbewoners waren er niet van gediend dat de journalisten een live-verslag op tv toonden.

De herdenkingstocht werd georganiseerd voor de twee jongens die afgelopen weekend om het leven kwamen bij een ongeluk in de wijk Overvecht. RTV Utrecht besloot op verzoek van de organisatie afstand te houden en verslag te doen vanaf de plaats van het ongeluk, waar de tocht pas veel later zou aankomen.

Twee Ondiepers zagen de tv-uitzending en waren het er niet mee eens dat de regionale omroep op die manier toch aandacht aan de herdenking besteedde. Ze besloten verhaal te halen. De journalisten voelden zich genoodzaakt om hun werk voortijdig te staken.

De stille tocht, die onder meer langs de huizen van de verkeersslachtoffers voerde, werd druk bezocht.

geplaatst: 27-05-2010 18:18:00   
update: 28-05-2010 07:42:04   



Reacties (64) van lezers:

Pricilla wat een onzin, als jullie de media zelf niet hadden opgezocht was er niet zo'n Heisa over geweest...Eerst media geil met een herdenkinstocht en dan de camera's wegsturen. Ik zal je een ding zeggen die toch is zwaar maar dan ook zwaar overdreven geweest . En de afloop zegt genoeg over de hele vriendengroep. Voor de ouders is het vreselijk maar voor de rest is het toch echt eigen schuld elk weekend zijn er doden in het verkeer en allemaal onder de 25 en het ligt niet aan hun??? wel toevallig dan dat er altijd tegen te jonge personen aangereden wordt he denk toch eens na.

Wesley uit Utrecht | 26-06-2010 09:16 uur  


Zozo ben echt blij dat er hier van die wijze moeders en dochters zitten zeg!!! Volgens mij hebben jullie al 7 levens erop zitten he met het oordelen en levenservaring die jullie hebben.. Een mening plaatsen mag!! Maar denk dat je even bij jezelf moet afvragen wat je zeg!!! Er is namelijk nog helemaaaaaal NIKS bekend over hoe of wat!! Dus kom niet met conclussies en informatie uit kranten of waar je het ook vandaan haalt voor dat je je mening geef! Ik weet wel zeker dat jullie nog nooit in Ondiep zijn geweest dus waar praat je over!! Ik weet zeker dat er voor jullie NOOIT een stille tocht georganiseerd zou worden aangezien jullie respectloos zijn.. Hoop nooit dat het jullie overkomt en zulke hersenloze opmerkingen geplaats worden !!! Maar blijkbaar zijn jullie van die "heilige maria'"s" En over feiten gesproken !!!!!!!! Al probeer je je kinderen zo netjes mogelijk op te voeden ja betekend het niet dat ze niet dood gereden kunnen worden !!! En wat is tegenwoordig beschaafd volk!!!! Jullie zijn dat in iedergeval zeker niet!! Beschaafd zijn is ook RESPECT.. Ga je ook langs mensen met kanker zeggen van had je maar dit of dat niet moeten doen !!! Gewoon echt hersenloos dit... En hoezo moet er in de nederlandse boeken gedoken worden!!! Je begrijpt het toch anders reageer je toch niet!!! Achjah weet je hoop nooit dat jullie je broertje van 21 zijn beste vriend van 18 ziet kwijtraken en samen met 3 vrienden de kist in het graf plaatsen dat gun je niemand beschaafd of niet!! En een betere wereld begint bij jezelf he !!!!!! Denk dat jullie gwn voldoening halen uit het LEED van de mensen hier aangezien jullie nieuwschierige aagjes graag de tocht hadden willen zien he !!

Priscilla A uit Utrecht | 04-06-2010 13:30 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Westbroek!

In 2012 is Westbroek! terug met een heel nieuw programma. Ook wel eens afgevraagd waarom iets er uitziet zoals het er uitziet? Hoe... »


Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.


Uitgelicht

Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.


'Aan Tafel! op locatie
Woensdag komt de radio-uitzending van Aan Tafel! van 12.00 tot 14.00 uur, live vanaf de Amsterdamsestraatweg 569 in Utrecht. U bent ook welkom!


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!