Politie sluit misdrijf brand Rabotorens uit

 
Grote schade aan installaties op de Rabotoren. Foto: Rabobank


 


UTRECHT - De politie sluit uit dat de brand in de Rabotorens is ontstaan door een misdrijf. Wat de oorzaak wel is, wordt nog onderzocht.

In de toren zijn geen sporen van inbraak of brandstichting gevonden. Specialisten van de onder meer de verzekeraar zoeken nu verder uit wat er is gebeurd. De woordvoerder van de Rabobank waarschuwt dat dat onderzoek nog wel een paar weken in beslag kan nemen.

De bank weet ook nog niet hoeveel vertraging in de bouw is ontstaan door de brand. "Leveranciers bekijken nu welke installaties nog te gebruiken zijn en welke moeten worden vervangen vanwege de brand- en waterschade", zegt een woordvoerder van de bank.

De zegsman zei eerder dat in het pand ook grote waterschade is ontstaan door de bluswerkzaamheden.

geplaatst: 29-06-2010 15:50:34   
update: 12-07-2010 12:07:00   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Westbroek!

In 2012 is Westbroek! terug met een heel nieuw programma. Ook wel eens afgevraagd waarom iets er uitziet zoals het er uitziet? Hoe... »


Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.


Uitgelicht

Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.


'Aan Tafel! op locatie
Woensdag komt de radio-uitzending van Aan Tafel! van 12.00 tot 14.00 uur, live vanaf de Amsterdamsestraatweg 569 in Utrecht. U bent ook welkom!


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!