Gelderse lobby voor ecoduct over A1



REGIO - In Gelderland is een lobby gestart voor de aanleg van een ecoduct over de A1.

Gedeputeerde Keereweer wil de dierenbrug bij Terschuur als verbinding tussen de Veluwe en de Utrechtse Heuvelrug. Ook bij Nijkerk zou de provincie Gelderland graag de A28 overkappen voor de oversteek van kleine zoogdieren en wild.

De provincie Utrecht is twee jaar geleden begonnen met de aanleg van ecoducten om natuurgebieden met elkaar te verbinden. Een aantal staat nog in de steigers.

Gelderland wil zijn ecoducten in het Meerjaren Ontwikkelingsplan 2014-2018 opnemen.



geplaatst: 14-07-2010 13:07:14   
update: 02-02-2011 16:50:49   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Westbroek!

In 2012 is Westbroek! terug met een heel nieuw programma. Ook wel eens afgevraagd waarom iets er uitziet zoals het er uitziet? Hoe... »


Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.


Uitgelicht

Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.


'Aan Tafel! op locatie
Woensdag komt de radio-uitzending van Aan Tafel! van 12.00 tot 14.00 uur, live vanaf de Amsterdamsestraatweg 569 in Utrecht. U bent ook welkom!


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!