Familie Suresh boos over nasleep ongeluk

 
Foto: RTV Utrecht

 


UTRECHT - Het tragische ongeluk in Overvecht, waarbij met Pinksteren twee jongens uit Utrecht om het leven kwamen, houdt de nabestaanden nog altijd flink bezig.

Mariska Harpal, de moeder van de omgekomen Suresh, wil dat iedereen die schuld heeft aan het ongeluk, gestraft moet worden. Ook eventueel de bestuurder van de auto waar haar zoon in zat.

Bij het ongeluk botsten 's nachts twee auto's op elkaar. Afgelopen week werd bekend dat de bestuurder van de andere auto door justitie wordt vervolgd voor poging tot doodslag. De familie van Suresh is boos op justitie, omdat zij niet naar hen luistert en te laat informeert over de voortgang van de zaken.

Binnenkort komt er een gesprek tussen justitie en de familie van Suresh. Het OM zal dan luisteren naar de zorgen van de familie en ook uitleggen waarom bepaalde beslissingen genomen zijn.

Bekijk en beluister hieronder de reportages van verslaggevers Christiaan Kooistra en Remco te Kloese.

geplaatst: 21-07-2010 19:59:24   
update: 02-11-2010 06:07:08   



Reacties (33) van lezers:

mensen hou toch eens op met dat geruzie het is al erg genoeg dat er twee mensen overleden zijn en een jongen die het overleeft heeft en nu voor altijd het verlies met zich mee moet dragen net zoals de familie van suresh en frits die mensen hebben het al moeilijk genoeg. Ik hoop dat frits en suresh samen zijn daar boven en met elkaar naar beneden kijken hoe belachelijk er een paar mensen strijd voeren tegen een zinloze situatie . het ergste is dat de twee omgekonen jongens hierdoor niet terug komen . Ik wens alle familie van de jongens heel veel sterkte toe

de leeuw uit Utrecht | 14-08-2010 16:00 uur  


Ja hoor...doei...ga goed luisteren!

mina uit Utrecht | 14-08-2010 15:07 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


Westbroek!

In 2012 is Westbroek! terug met een heel nieuw programma. Ook wel eens afgevraagd waarom iets er uitziet zoals het er uitziet? Hoe... »


Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.


Uitgelicht

Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.


'Aan Tafel! op locatie
Woensdag komt de radio-uitzending van Aan Tafel! van 12.00 tot 14.00 uur, live vanaf de Amsterdamsestraatweg 569 in Utrecht. U bent ook welkom!


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!