Vragen SP over sneltrams Nieuwegein
NIEUWEGEIN - De SP in Nieuwegein wil weten hoe de gemeente de veiligheid van de trams in die stad ervaart. Eerder deze maand kwam een bejaarde vrouw om het leven nadat ze was overreden door een sneltram.
De roep om een uitgebreid onderzoek naar de oorzaak van het fatale onderzoek groeit en de Martijn Stekelenburg van de fractie wil weten of de gemeente dit ondersteunt.
Ook wil de partij weten of strengere veiligheidseisen deel uitmaken van de nieuwe concessies voor het openbaar vervoer en wat de gevolgen zijn als het beheer van de rails overgaat van Prorail naar het Bestuur Regio Utrecht (BRU).
Reacties (4) van lezers:
diep triest wat er gebeurd is bij de halte fokkesteeg .sterkte gewenst voor famielie en vrienden van deze vrouw.dit soort ongelukken houd je helaas niet tegen met slagbomen dan beter de oversteek ook aan deze zijde ondergronds maken net als de andere kant.helaas moeten de mensen nu zelf kijken naar links of naar rechts ik heb dat als kind al geleerd en als ik het niet goed kan zien dan moet ik wachten tot ik het wel kan zien overal in het verkeer kom je dit soort kruispunten tegen of je nu loopt,fietst auto rijd of met de bus of tram,tegen woordig is het mode als je met een koptelefoon op of met je mobieltje belt en dan zonder te kijken oversteekt en de bestuurders krijgen altijd de schuld want blijkbaar moeten allen zij opletten. misschien cameras in de trams naar voren en naar links en rechts uitzicht op het overige verkeer?lichten bij iedere oversteek worden vaak genegeert als mensen de tram naar de andere richting wil halen en dat zal ook zo zijn met slagbomen ff snel er tussen door.
m uit Utrecht | 18-08-2010 21:25 uur
Ja ik wil reageren wat ik zag op de Graad van Roggenweg in Utrecht, een bijna ongeluk. een Turkse vrouw stak over en dacht de weense tram stopt en dan kan ik instappen, helaas rijd de tram door, zij kon op een haartje opzij springen, je schrikt je wild ook als je het niet weet dat het een sneltram is die niet stopt bij alle haltes. ik reis maar weinig met de tram dus het was mij niet bekend, deze vrouw heeft echt geluk gehad . Er moet meer aangedaan worden om dit soort ongelukken te beperken.
a.v.b uit Harmelen | 11-08-2010 14:14 uur
Auto verliest caravan in Amersfoort
Zwaar weer voorspeld: vierdaagse Leersum afgelast
OM wil messentrekker bus alsnog achter tralies
Helft flats Amersfoortse Gasthuislaan wacht sloop
Utrecht Monitor: crisis steeds meer zichtbaar
Baarnse Bos weer open na opknapbeurt
Drie generaties ijsberen herenigd
Zwarte zwanenroof op kinderboerderij Maarssenbroek
Nieuwegeinse man opzettelijk aangereden
Nodige overlast door opknapbeurt Goejanverwellesluis
Actie om orgaandonoren te werven op de Uithof
FIOD mogelijk getipt over fraude supermarkten
Wurger van machinist komt uit Breukelen
Fileleed op A28 Utrecht-Leusden
Auto total-loss na ongeval Rondweg Houten
Autobrand in Terwijde, dader gevlogen
Musicalspektakel op Kasteel de Haar
Vrouw mishandeld in Utrechts park
Wielrenners in Baarn gewond na frontale botsing
'Gemeenten niet klaar voor horecawet'
Schouderblessure Danny van den Meiracker
Motorcoureur Tessels geblesseerd na crash
Jeroen Rauwerdink kiest voor Latina
Dalto trekt Bart Nieuwenweg aan
Laatste kans handbalsters op Spelen
Frans Adelaar pakt dubbel in Slowakije
Yoram Pesulima van GVVV naar Spakenburg
Schaerweijde blijft in hoofdklasse
Spakenburg verliest van kampioen zondag topklasse
