Correspondent Conny Mus overleden in Utrecht

 
Conny Mus. Foto: Kippa

 


UTRECHT - Tijdens een vakantie in Nederland is RTL-verslaggever Conny Mus overleden. Een hartaanval in de nacht van donderdag in op vrijdag in Utrecht werd de 59-jarige nieuwsjager, die jaren actief was als correspondent in het Midden-Oosten, fataal. Dat heeft RTL vrijdag bevestigd.

Mus werd op 21 oktober 1950 in Amsterdam geboren. Hij verhuisde in 1981 naar Israël waar hij korte tijd later de eerste stappen zette in de televisiewereld en de journalistiek.

Na verslaggevingsklussen in onder meer Roemenië, Cambodja en Moskou keerde hij terug naar het Midden-Oosten alwaar hij jarenlang als RTL-correspondent diende.

"Eigen verhalen maken, laten zien en horen dat je er bent - vooral ook het verhaal achter het nieuws maken - hoe treft het de mensen die er leven", was zijn journalistieke credo.


Bezoek ook:
- Biografie bij RTL Nieuws

geplaatst: 20-08-2010 13:09:38   
update: 20-08-2010 20:54:00   



Reacties (7) van lezers:

Wat een klap voor de familie en vooral zn dochter, ik zal conny missenals en een menselijke journalist met zn spannende verhalen rust zacht conny ik zal aan je denken.

verbeek uit Houten | 21-08-2010 07:21 uur  


weer een goed mens veel te vroeg overleden, ik kende Conny vanuit Irak en heb daar ook veel met hem gelachen, zo wil ik hem blijven herrineren, nabestaande, heel veel sterkte

Thomas Schriel uit Harmelen | 20-08-2010 18:44 uur  


Dat vind ik heel erg. Conny Mus is niet meer. Zomaar, in zijn verdiende vacantie. Wat keek ik graag naar hem. Er was weleens een plaatsvervanger, vond ik geen jota aan.Conny Mus was de aller- allerbeste verslaggever van RTL. Met 59 jaar stierf hij. Véél te jong. Ik weet niet meer wat ik kan zeggen, alleen dat ik verdriet voel en dat ik het verschrikkelijk vind. R.I.P. Conny Mus.

Sybilla van der Laan uit Moerkapelle | 20-08-2010 17:22 uur  


rust zacht lieve Conny Mus U bent veel te vroeg heengegaan. zijn altijd de goeie die moeten heen gaan! wij wensen zijn vrouw en kinderen en nabestaanden heel veel Sterkte toe en Gods zegen om dit zware verlies te dragen.

Cees van den Hoek uit Nijmegen | 20-08-2010 17:12 uur  


Helaas een goeie verslagger van RTL niet meer. Rust zacht conny mus

Michael Simonse uit Nieuwegein | 20-08-2010 16:15 uur  


Verdomme Conny Mus dood ; objectief betrokken en onafhankelijk .. even terug in Utrecht wiebelend tussen hart en bevlogenheid gaf zijn hart t op . Ik zal je stem missen ;democratie veronderstelt goed geïnformeerde burgers. Zij kunnen niet zonder de verslaggever. Vandaag stierf er een goede journalist . Niet link , niet rechts maar menselijk . Je hebt mij en vele anderen aan het denken gezet , je liet alle kanten zien . Familie ,vrienden gecondoleerd en sterkte

jantje paasman uit Zeist | 20-08-2010 15:33 uur  


Veel te vroeg overleden. Altijd druk en in de vakantie overleden wat hoor je dat toch vaak. Rust zacht Conny heel veel sterkte voor de nabestaanden

Cobie uit Utrecht | 20-08-2010 14:18 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.