Leusdens CDA-kamerlid speelt sleutelrol

 
Kathleen Ferrier, woensdagavond op weg naar het overleg van de CDA-fractie in Den Haag. Foto: Valerie Kuypers, ANP

 
Video voor iPad beschikbaar vanaf medio januari 2012
 
Video:  U Vandaag: eerste reacties na mislukken rechts kabinet




LEUSDEN - Het Leusdense Tweede-Kamerlid Kathleen Ferrier heeft een belangrijke rol gespeeld in het mislukken van een rechtse coalitie.

Ferrier is een van de drie CDA-kamerleden die tegen samenwerking van de VVD en het CDA met de PVV was.

Geert Wilders wilde alleen verder praten als de drie zogenoemde dissidenten van de christen-democraten een verklaring zouden uitgeven waarin het vertrouwen in zijn PVV zou worden uitgesproken. Anders moesten ze hun kamerzetel opgeven.

Dat is niet gebeurd en daarom heeft Wilders vrijdag de besprekingen stopgezet. De VVD had wel vertrouwen in de samenwerking en wilde verder. Het is nog niet bekend hoe het nu verder gaat in Den Haag.

Verslaggever Elske Minnema bracht in U Vandaag de eerste reacties van politici in de regio op het mislukken van de onderhandelingen door rechts. Bekijk haar bijdrage hieronder.

geplaatst: 03-09-2010 18:56:15   
update: 04-09-2010 11:34:00   



Reacties (7) van lezers:

Ach kathleen, samen met nog een ander had mannetje Klink steun gekregen van haar. Als enige twee, zielig hoor. Klink is er nu eindelijk uitgetrapt. Was huftertje Klink ook niet van de zgn. Mexicaanse griep, onrustzaaier, vergiftiger, moordenaar over tig jaar. Wacht maar tot eruit komt waar velen al vragen opgooide over het vaccin. Blij dat hij inmiddels de wet van drie begint te kennen. Weg met dit soort gasten. Wel toevallig dat het elke keer weer het CDA is. Tijd voor vernieuwing...

Martijn uit Soest | 06-09-2010 16:11 uur  


@nicole uit Zeist zuivere politiek bedrijven is iets anders dan een rechts-coalitie te dwarsbomen . mevrouw ferrier weet zeker niet dat er massaal op de pvv gestemd is dus inplaats van te kijken waarom er zoveel mensen achter de pvv staan probeerd zij,net als meerdere uit de politiek,om de pvv geen schijn van kans te geven en proberen wilders ten gronde te richten,erg on-democratisch

observer uit | 04-09-2010 13:19 uur  


Lees ook

Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht. Uitzending van maandag 6 februari 18:00 uur


Namen & Rugnummers
Samenvattingen van de belangrijkste sportwedstrijden, reportages van onze sportverslaggevers en interviews met topsporters uit onz... >>

Kwaaie Tongen
Verhalen en geruchten.

Uitgelicht

Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.


De Utrechtse Schatkamer
Donderdag: De Utrechtse Schatkamer. Margreet gaat met taxateurs op zoek naar kunstschatten. Zondag 12 februari is de volgende taxatiedag.