Onvergetelijk afscheidsduel doodzieke Thomas

 
Beeld: psv.tv

 


SPAKENBURG - De 11-jarige scholier Thomas van de Groep is ongeneeslijk ziek en voetbalde woensdagavond nog één keer in het tenue van IJsselmeervogels.

Zo'n negenduizend mensen op de Westmaat in Spakenburg zagen hoe hij met zijn D7 speelde tegen een team van neefjes, vriendjes en klasgenootjes.

Aan de bijzondere avond werkten veel prominenten mee, onder wie Ronald Koeman.

Bezoek ook:
- Thomas ontmoet Ibrahim Afellay bij PSV
- Weblog over Thomas van de Groep

geplaatst: 24-11-2010 09:22:41   
update: 25-11-2010 05:50:00   



Reacties (1) van lezers:

Geweldig! In het filmpje verwacht men nog 1000 mensen. Zijn het er 9000!!! Meer dan in menig Jupiler of eredivisie-wedstrijden. Ik wens Thomas en zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe de komende tijd! In ieder geval iets fijns om op terug te kijken

A vt Hooft uit Zeist | 25-11-2010 00:53 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.