Boerderij Oudewater onverkoopbaar door regelgeving



OUDEWATER - Een boerenechtpaar uit Oudewater wil een oplossing voor de lastige regels die er zijn rond de verkoop van een boerderij.

Klaas en Greet Den Besten wonen nu min of meer illegaal op hun eigen grond. Ze zijn namelijk gestopt als boer, maar omdat een boerderij een bedrijfswoning is mag de grond niet worden gebruikt om er alleen maar op te wonen.

Eerder deze week deed de Nederlandse Vereniging van Makelaars al een oproep om iets te doen aan de regels rond wonen in een boerderij.

Door de lastige regels zijn boerderijen praktisch onverkoopbaar.


geplaatst: 09-12-2010 07:53:18   
update: 09-12-2010 16:51:00   



Reacties (3) van lezers:

ik weet toevallig dat in januari/februari de regels worden aangepast rond de problemen van de boerderijen. dus er is nog hoop voor deze mensen.

bee uit | 09-12-2010 12:58 uur  


Ik heb al een ruzie gehad met de gemeente Oudewater over een bouwvergunning. Totdat ik er achter kwam dat burgemeester ruigrok ook zonder vergunning had gebouwd. Alks er een vergunning wordt aangevraagt dan kom het in de plaatselijke krant dan kan je daar op reageren, maar bij de ruigrok stond er in de krant wij hebben haar vergunning verlengt. Oudewater is geen leuke stad meer om te wonen.

Kees van Zandwijk uit Oudewater | 09-12-2010 12:14 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.