Rechtszaak over 'bobbelweg' in lente 2011

 
Foto: RTV Utrecht

 


MAARSSEN - De rechtszaak over het ongeluk op de Nieuweweg begint in het tweede kwartaal van komend jaar. Justitie maakte dinsdag bekend dat ze de gemeente vervolgt voor een fataal ongeluk op de zogenoemde 'bobbelweg'.

Daarbij kwamen in het voorjaar van 2009 een Utrechtse motorrijdster en haar passagier om het leven. Ze zouden onderuit zijn gegaan door hobbels in de weg. De gemeente zal dood door schuld ten laste worden gelegd.

Uit onderzoeken en een reconstructie is volgens het Openbaar Ministerie gebleken dat de gemeente de Nieuweweg niet goed heeft onderhouden.

geplaatst: 22-12-2010 06:10:28   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.