Bemiddelaar gemeente over urilift A'foort

 
Foto: antipislift.wordpress.com

 


AMERSFOORT - Restaurant Queens en de gemeente Amersfoort schakelen een bemiddelaar in, om de verhoudingen weer vlot te trekken.

Het restaurant in de Keistad heeft al jaren een conflict met de gemeente over de Urilift: een plaszuil die midden op het terras omhoog komt. Ook was er onduidelijkheid over vergunningen.

De gemeente stelt nu een vast contactpersoon aan voor alle communicatie met het restaurant, om zo de problemen op te lossen, zegt de eigenaresse van Queens. Ze ziet de aanstelling van een bemiddelaar als een erkenning voor hun problemen.

Bezoek ook:
- Weblog tegen de pislift

geplaatst: 20-01-2011 17:44:50   
update: 14-12-2011 16:10:03   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.