Zeilmeisje Laura even terug in Nederland

 
Foto: ANP (Valerie Kuypers)

 


REGIO - Het zeilmeisje Laura Dekker is even terug in Nederland. Ze onderbreekt haar zeilreis rond de wereld om andere kinderen net zo enthousiast voor zeilen te krijgen.

Op de Amsterdam Boat Show HISWA vertelt ze over haar reis en leert ze kinderen de kneepjes van het vak in een groot bassin.

Voor Laura aan haar reis begon, woonde ze met haar vader op een boot bij Wijk bij Duurstede.

geplaatst: 01-03-2011 05:16:06   
update: 04-01-2012 08:20:01   



Reacties (7) van lezers:

Net te laat voor de CITO-toets en helaas zonder record.

. uit . | 02-03-2011 22:19 uur  


Ze woonde in Maurik niet in wijk bij duurstede haar boot was ook in Maurik

Elianne de Haan uit Wijk bij duurstede | 01-03-2011 20:23 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.