'Bosbrand Doorn waarschijnlijk aangestoken'

 
Foto: RTV Utrecht

 


DOORN - De bosbrand in Doorn is waarschijnlijk aangestoken. Dat zegt de politie. Rond acht uur gisteravond rukte de brandweer uit voor brand in het bos aan de Molenweg.

Volgens getuigen liep er net voor de brand een groepje jongeren langs het bos. Mogelijk hebben die de brand gesticht. De politie is op zoek naar meer getuigen.

geplaatst: 04-06-2011 14:42:02   
update: 05-06-2011 11:14:02   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.