Vragen over bruidsschat Armandomuseum

 
Landhuis Oud-Amelisweerd. Foto: RTV Utrecht

 


AMERSFOORT - De PvdA in Amersfoort is boos op cultuurwethouder Barendregt omdat zij 1 miljoen euro wil meegeven aan het vertrekkende Armando Museum. De PvdA verwijt Barendregt dat zij de raad hier niet over informeerde.

Het museum kan niet terug naar haar oude onderkomen in de afgebrande Elleboogkerk en verhuist naar landhuis Oud-Amelisweerd in Utrecht.

De PvdA vindt de bruidsschat van 1 miljoen euro onbegrijpelijk, omdat de stad voor 20 miljoen euro moet bezuinigen. De partij wil het college in een interpellatiedebat aan de tand voelen.

geplaatst: 07-06-2011 07:27:52   
update: 07-06-2011 17:26:06   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.