Fietsendief veroorzaakt gaslek Overvecht
UTRECHT - Het gaslek in de Utrechtse wijk Overvecht is maandagavond veroorzaakt door een fietsendief. Dat meldt een woordvoerder van netbeheerder Stedin aan RTV Utrecht.
Stedin ontdekte dat een gasleiding in een kelderbox aan de Zambesidreef moedwillig voor driekwart is doorgezaagd. De deur van de kelderbox sluit niet goed. Blijkbaar heeft een dief geprobeerd om een fiets te stelen, die met een slot aan de leiding was vastgelegd. Toen er gas uitkwam is hij er waarschijnlijk vandoor gegaan.
Een oplettende bewoner ontdekte het lek en waarschuwde de hulpdiensten. Twintig woningen moesten worden ontruimd voor de kapotte leiding rond middernacht was gerepareerd. De bewoners zijn woest over de aanleiding van de gevaarlijke situatie.
update: 30-08-2011 21:23:03
Reacties (7) van lezers:
Helemaal met Edwin eens, gewoon met je tengels van andermans spullen afblijven. En al helemaal geen gasleiding doorzagen. Mocht je toch graag die fiets willen hebben, zaag dan gewoon het slot door. Scheelt weer een hoop rompslomp.
Robbert uit Zeist | 30-08-2011 17:35 uur
reactie edwin . ik ben het met je eens , dat je van andermans spullen moet afblijven . maar over die lantaarnpaal , blijf ik ook op mijn punt staan . als ze deze een nieuwe zekering moeten vervangen en ze kunnen er niet bij . moet je niet raar opkijken , dat je fiets vernield is .
frans uit Zeist | 30-08-2011 15:45 uur
Overlast door noodweer boven oosten Utrecht
Houtense CDA-politica Sterk verlaat Kamer
OM wil messentrekker in bus alsnog achter tralies
Huis Doorn wil opheldering van staatsecretaris
Wielrenster Houten hard ten val
Treinverkeer Arnhem-Utrecht weer op gang
Man wordt onwel en valt voor trein station Baarn
Auto verliest caravan in Amersfoort
Helft flats Amersfoortse Gasthuislaan wacht sloop
Utrecht Monitor: crisis steeds meer zichtbaar
Fileleed op A28 Utrecht-Leusden
Auto total-loss na ongeval Rondweg Houten
Baarnse Bos weer open na opknapbeurt
Autobrand in Terwijde, dader gevlogen
Musicalspektakel op Kasteel de Haar
Vrouw mishandeld in Utrechts park
Wielrenners in Baarn gewond na frontale botsing
'Gemeenten niet klaar voor horecawet'
Drie generaties ijsberen herenigd
Zwarte zwanenroof op kinderboerderij Maarssenbroek
Schouderblessure Danny van den Meiracker
Motorcoureur Tessels geblesseerd na crash
Jeroen Rauwerdink kiest voor Latina
Dalto trekt Bart Nieuwenweg aan
Laatste kans handbalsters op Spelen
Frans Adelaar pakt dubbel in Slowakije
Yoram Pesulima van GVVV naar Spakenburg
Schaerweijde blijft in hoofdklasse
Spakenburg verliest van kampioen zondag topklasse
