Langste werktrein in Europa gaat aan de slag

 
Foto: prorail.nl

 


BODEGRAVEN - Veel Woerdense treinreizigers zijn vanaf nu negen dagen lang op de bus aangewezen. Vanwege ingrijpende spoorwerkzaamheden in Bodegraven zet ProRail daar een werktrein van ruim een kilometer lang in.

Deze grootste trein van Europa is voor het eerst in Nederland. Door het werk aan het spoor rijden er negen dagen geen treinen, maar bussen op het traject Alphen aan den Rijn - Woerden.

Het werk aan het spoor duurt tot en met 23 oktober.

geplaatst: 15-10-2011 14:11:41   



Reacties (4) van lezers:

http://www.youtube.com/watch?v=fFtVkx8DewU&feature=player_embedded video van de trein

woerden uit Woerden | 15-10-2011 19:59 uur  


Er is als het goed is in Bodegraven een tribune opgebouwd waarvanaf de machine in actie kan worden aanschouwd!

Jake uit Hoorn | 15-10-2011 19:52 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.