Limo's en politie bij UMC vormden oefenstoet
UTRECHT - De serie geblindeerde auto's met politiebegeleiding bij het UMC Utrecht vormde een oefenstoet. Dat bevestigt het Korps Landelijke politiediensten (KLPD).
Het KLPD oefent regelmatig met het begeleiden van een stoet met hoogwaardigheidsbekleders. Deel van de oefening kan zijn dat ze plotseling langs het ziekenhuis moeten.
Veel Twitteraars vroegen zich dinsdag af wat er aan de hand was bij het ziekenhuis. Ooggetuigen zagen een AA-nummerbord en dachten aan een koninklijk bezoek bij UMC. Het ziekenhuis wilde dit bevestigen noch ontkennen. Ook de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) kon niet zeggen wat er aan de hand was.
Shownieuws meldde op Twitter per abuis dat Beatrix zou zijn opgenomen met een hersenbloeding. SBS6 heeft inmiddels excuses aangeboden voor de blunder.
update: 19-10-2011 06:14:04
Reacties (8) van lezers:
SBS6 is zeker niet mijn favoriete zender, ik vind het een stelletje sensatiezoekers. Maar als die sukkels van de RVD weten wat er aan de hand is (een oefening) en hun bek stijf dichthouden...... Geen wonder dat de verhalen dan in de wereld komen en dus ook in de pers. Verder helemaal eens met W.A. uit D.: een totaal nutteloze verspilling van tijd en (dure) brandstof.
P uit De B | 18-10-2011 22:12 uur
dit is om te oefenen voor 30 april in rhenen en veenendaal . dit in geval van een calimiteit , als het zich zou voor doen . om snel de route te leren naar het umc en andere ziekenhuizen . zal de aankomende maanden nog wel vaker gebeuren , denk ik .
frans uit Zeist | 18-10-2011 20:21 uur
Overlast door noodweer boven oosten Utrecht
Houtense CDA-politica Sterk verlaat Kamer
OM wil messentrekker in bus alsnog achter tralies
Huis Doorn wil opheldering van staatsecretaris
Wielrenster Houten hard ten val
Treinverkeer Arnhem-Utrecht weer op gang
Man wordt onwel en valt voor trein station Baarn
Auto verliest caravan in Amersfoort
Helft flats Amersfoortse Gasthuislaan wacht sloop
Utrecht Monitor: crisis steeds meer zichtbaar
Fileleed op A28 Utrecht-Leusden
Auto total-loss na ongeval Rondweg Houten
Baarnse Bos weer open na opknapbeurt
Autobrand in Terwijde, dader gevlogen
Musicalspektakel op Kasteel de Haar
Vrouw mishandeld in Utrechts park
Wielrenners in Baarn gewond na frontale botsing
'Gemeenten niet klaar voor horecawet'
Drie generaties ijsberen herenigd
Zwarte zwanenroof op kinderboerderij Maarssenbroek
Schouderblessure Danny van den Meiracker
Motorcoureur Tessels geblesseerd na crash
Jeroen Rauwerdink kiest voor Latina
Dalto trekt Bart Nieuwenweg aan
Laatste kans handbalsters op Spelen
Frans Adelaar pakt dubbel in Slowakije
Yoram Pesulima van GVVV naar Spakenburg
Schaerweijde blijft in hoofdklasse
Spakenburg verliest van kampioen zondag topklasse
