'Misleiding rond verhuizing Armando Museum'

 
Foto: ANP

 


UTRECHT - Amersfoort probeert de verhuizing van het Armando Museum er op slinkse wijze door te drukken. Dat stelt de PvdA in de stad

Volgens de partij heeft het college de gemeenteraad opnieuw onvolledig geïnformeerd. Een rapport over de verhuizing van het Armando Museum naar landhuis Oud Amelisweerd in Utrecht blijkt maar deels aan de raad verstrekt. De PvdA constateert dat onder andere uitleg over de financiën en de organisatie ontbreekt.

Raadslid Smits Alvarez voelt zich misleid. Hij denkt dat het college nadelen die aan de verhuizing probeert te verdoezelen. Binnenkort eist de PvdA opheldering in een debat.

In juli beschuldigde de PvdA het college er ook al van de gemeenteraad te passeren. De toenmalige wethouder Barendregt zou toen hebben verzwegen dat ze het Armando Museum een miljoen heeft toegezegd voor de verhuizing.


geplaatst: 19-10-2011 19:39:10   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.