Werk aan spoortunnel Amersfoort loopt uit

 
Foto: RTV Utrecht

 


AMERSFOORT - Reizigers moeten maandag rekening houden met een langere reistijd tussen Amersfoort en Utrecht. De werkzaamheden aan een tunnel bij station Amersfoort lopen uit tot zeker 22.00 uur maandagavond.

De aannemer stuitte onverwacht op grote ondergrondse rotsen. Door deze tegenvaller rijdt het treinverkeer tot maandag in de middag niet volgens de dienstregeling. De werkzaamheden begonnen afgelopen donderdag.

Doordat de werkzaamheden zoveel overlast veroorzaken hebben 25 gezinnen die rond het NS-station wonen hun intrek genomen in een hotel. Spoorwegbeheerder ProRail heeft het onderdak geregeld en neemt de kosten voor zijn rekening.

geplaatst: 23-10-2011 17:01:32   
update: 24-10-2011 09:51:01   



Reacties (1) van lezers:

Dat bodemonderzoek is dan wel erg sullig gedaan. Als je gaat graven in deze stuwwal (bij de Amersfoortse Kei) kun je bijna zeker keien verwachten. Had anders even hier gekeken; http://www.geologievannederland.nl/zwerfstenen/herkomst-en-transport/noordelijke-zwerfstenen :)

Harry uit Vreeswijk | 23-10-2011 22:28 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.