Miljoen euro voor Armando Museum

 
Landhuis Oud-Amelisweerd. Foto: kasteleninnederland.nl

 


AMERSFOORT / UTRECHT - Het Armando Museum krijgt een miljoen euro mee van de gemeente Amersfoort.

Een meerderheid in de raad is voor het voorstel van het college om het museum naar landgoed Oud-Amelisweerd bij Utrecht te verhuizen en daar aan mee te betalen. Dat bleek gisteravond tijdens een raadsdebat.

Wel hebben VVD, GroenLinks, D66 en ChristenUnie kritiek op het businessplan. Dat zou te rooskleurig zijn.

De gemeenteraad hakt deze maand een knoop door over de verhuisplannen.

Bekijk en beluister de reportages.

geplaatst: 02-11-2011 05:34:23   
update: 02-11-2011 08:54:01   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.