Aanrander 93-jarige langer in de cel

 
Beeld: RTV Utrecht

 


UTRECHT - De 20-jarige man die een hoogbejaarde man in Utrecht-Overvecht beroofde en aanrandde, blijft langer vastzitten. Zijn voorarrest is met drie maanden verlengd, zo maakte het OM bekend.

De aanrander overmeesterde het slachtoffer, toen de bejaarde zijn vuilnis buiten zette op de Mexicodreef. De dader sleurde hem mee naar de kelderbox, waar hij de man betaste.

De zaak leidde tot veel opschudding in de wijk. Dankzij tips kon de politie de snel dader oppakken. Zijn dna klopt met het genetisch materiaal dat door agenten is gevonden.


geplaatst: 03-11-2011 16:13:07   
update: 27-01-2012 10:07:06   



Reacties (4) van lezers:

houd die vent vast voor die de volgende pakt..

anneke uit Utrecht | 03-11-2011 22:39 uur  


Als we elke crimineel levenslang op water en brood moeten zetten dan gaat NL failliet!!! Eerst nadenken voor je onzin uitkraamt.

Bloempje 45 uit Zeist | 03-11-2011 18:34 uur  


Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.