Strepen door dierenstraatnamen

 
Foto: RTV Utrecht

 


UTRECHT - Als protest tegen het natuurbeleid van het kabinet worden in veel gemeenten in de provincie Utrecht strepen gezet door plaats- en straatnamenborden. Voorwaarde is dat er een dieren- of plantennaam op voorkomt.

De actie heet Streep door natuur. Deelnemers zijn bezorgd over de nieuwe natuurwet en bezuinigingen, zoals het schrappen van Nationale Parken.

Streep door Natuur vindt dat de overheid moet blijven investeren in natuur. Onder meer in Utrecht, Woerden, Vinkeveen, Rhenen en Driebergen zijn naamborden afgeplakt.

Bezoek ook:
- Streep door natuur

geplaatst: 21-11-2011 09:50:09   
update: 22-11-2011 06:16:02   

Meest bekeken

U Vandaag

Het regionale nieuwsmagazine van RTV Utrecht met actueel nieuws en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag: Onze Tuin
Presentatrice Margreet gaat met een team aan de slag in de tuin van Dagopvang Utrecht. Mee helpen? Kijk dan op rtvutrecht.nl/onzetuin.


Week van de Seventies!
Van 27 mei t/m 1 juni is het 'De week van de seventies' op Radio M Utrecht. Wat zijn uw 70 favoriete liedjes uit die tijd? Stem mee en win!


Kledingactie 14 t/m 25 mei
Het Leger des Heils kan de kleren krijgen! Ook die van u? Lever uw kleding in bij RTV Utrecht en u krijgt er een kleinigheidje van RTV Utrecht voor terug.