Speciale kamer voor epilepsiepatiëntjes

    Speciale kamer voor epilepsiepatiëntjes

 
Foto ANP

 
Deze video is (nog) niet beschikbaar voor uw browser, excuses voor het ongemak.
 
Video:  Quin en Monika mogen als een van de eerste patiëntjes gebruik maken van de kamer




UTRECHT - Kinderziekenhuis WKZ in Utrecht heeft een speciale kamer ingericht voor kinderen met epilepsie. In de kamer kunnen de patiëntjes 24 uur per dag in de gaten worden gehouden.

Op die manier is het voor de artsen mogelijk om kinderen met ingewikkelde vormen van epilepsie goed te onderzoeken. De kinderen worden in de gaten gehouden met camera's. Ook hun hersenactiviteit wordt 24 uur per dag bijgehouden.

De speciale kamer wordt morgen geopend.

geplaatst: 24-01-2012 16:38:40   
update: 24-01-2012 17:31:01   



Reacties (3) van lezers:

Heel goed dat deze kamer er is. Mijn zoontje van bijna 9 heeft ook epilepsie en heeft ook al gebruik gemaakt van deze kamer. Hierdoor krijgen artsen een duidelijke totaal registratie van de aanvallen. Wat weer bijdraagt aan het opstellen van een goed behandelplan. Tevens een prima reportage. Deze is makkelijk te volgen ook voor mensen die niet bekend zijn met epilepsie.

Esmeralda uit Utrecht | 25-01-2012 10:59 uur  


ik vind dit heel erg supper van rtv utrecht en umc dat ze dit hebben voor de kinderen ik heb van af mijn 15 al epilepsiepatient ik loop hier voor bij het ziekenhuis voor controllen diakonessen ziekenhuis in utrecht de afdeling polie neurologie ik moet 21 maart terug komen

sharon uit Utrecht | 24-01-2012 22:12 uur