Kasteel De Haar toont bruidsjurken BN'ers

 
Kasteel De Haar. Foto: Erik van 't Woud, ANP

 


HAARZUILENS - Kasteel De Haar opent in april een bijzondere expositie. Achttien bekende Nederlanders lenen hun trouwjurk uit aan het grootste kasteel van Nederland.

Onder de beroemde bruiden zijn Daphne Deckers, Mariska Bauer en Lucille Werner. De Haar in Haarzuilens staat dit jaar in het teken van de romantiek en de tentoonstelling is daar een onderdeel van.

Eerder werd al bekend dat er op 12-12-2012 voor één keer getrouwd kan worden op Kasteel de Haar. Normaal gesproken kan er alleen getrouwd worden in de kapel en de tuin.

geplaatst: 25-01-2012 09:57:25   



Reacties (1) van lezers:

Wat een leuk bericht, Prachtig mooi kasteel en nu zo'n leuk item in deze moeilijke tijd. Wij hopen dat het veel stellen tot trouwen doet besluiten. Met vriendelijke groet, A.Hulshof team LookontheBrideSite.com

Agnes Hulshof uit Otterlo | 14-02-2012 20:31 uur  


Lees ook

Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Uitzending van woensdag 22 februari 18:00 uur met het laatste regionale nieuw en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag in 'Aan Tafel!'
Anna Drijver en Benja Bruijning zijn in het lunchprogramma te gast om te praten over het toneelstuk Rain Man waar zij in spelen.


U Gezond
U Gezond is de medische rubriek in U Vandaag i.s.m. onder andere het UMC Utrecht. Iedere donderdag aandacht voor verschillende medische onderwerpen.


Onze Tuin
Voor het nieuwe televisie- programma Onze Tuin is Margreet op zoek naar stoelen, tafels of planten voor in de tuin. Kunt u iets missen? Mail ons op: onzetuin@rtvutrecht.nl