Wanbetalers Stedin voorlopig niet afgesloten

 
Foto: RTV Utrecht

 


REGIO - Netbeheerder Stedin is de komende week coulant met wanbetalers. Stedin heeft hiertoe besloten in verband met de winterse omstandigheden die voor volgende week worden voorspeld.

Vanaf komende weekeinde wordt er een langere periode met nachtvorst voorspeld. "Klanten met een betalingsachterstand of zonder contract met een energieleverancier worden tijdens de vorstperiode niet afgesloten", aldus Stedin vrijdag.

Wie illegaal energie aftapt, wordt overigens wel zonder pardon afgesloten.

geplaatst: 28-01-2012 09:09:00   
update: 29-01-2012 13:06:03   



Reacties (3) van lezers:

Gewoon afsluiten, betalen is betalen, pfff dit is echt weer zo Nederlands!! Eigenlijk zou het dan zo moeten zijn: De wanbetaler niet afsluiten en de nette betaler gratis gas en electra geven!! Kijk dan ben je eerlijk bezig, allemaal profijt van deze kou.

D. uit Utrecht | 30-01-2012 12:35 uur  


gewoon afsluiten als je bij AH niet betaald krijg je ook geen boodschappen mee .......niet betalen is geen product ik moet toch ook gewoon iedere maand netjes mijn rekeningen betalen

Totale waanzin ! uit Utrecht | 28-01-2012 20:18 uur  


Lees ook

Meest bekeken

Laatste U Vandaag

Uitzending van woensdag 22 februari 18:00 uur met het laatste regionale nieuw en achtergronden uit de provincie Utrecht.


NOON

TV magazine voor 10-12 jarigen.


Bureau Hengeveld

Bureau Hengeveld is het regionale opsporingsprogramma dat helpt om het aantal misdrijven in de provincie Utrecht op te lossen en t... »


Uitgelicht

Donderdag in 'Aan Tafel!'
Anna Drijver en Benja Bruijning zijn in het lunchprogramma te gast om te praten over het toneelstuk Rain Man waar zij in spelen.


U Gezond
U Gezond is de medische rubriek in U Vandaag i.s.m. onder andere het UMC Utrecht. Iedere donderdag aandacht voor verschillende medische onderwerpen.


Woensdag: Bureau Hengeveld
De politie komt woensdag weer met nieuwe zaken in Bureau Hengeveld. Elke woensdag vanaf 13.30 uur te zien op RTV Utrecht.