Wanbetalers Stedin voorlopig niet afgesloten

    Wanbetalers Stedin voorlopig niet afgesloten

 
Foto: RTV Utrecht

 


REGIO - Netbeheerder Stedin is de komende week coulant met wanbetalers. Stedin heeft hiertoe besloten in verband met de winterse omstandigheden die voor volgende week worden voorspeld.

Vanaf komende weekeinde wordt er een langere periode met nachtvorst voorspeld. "Klanten met een betalingsachterstand of zonder contract met een energieleverancier worden tijdens de vorstperiode niet afgesloten", aldus Stedin vrijdag.

Wie illegaal energie aftapt, wordt overigens wel zonder pardon afgesloten.

geplaatst: 28-01-2012 09:09:00   
update: 29-01-2012 13:06:03   



Reacties (3) van lezers:

Gewoon afsluiten, betalen is betalen, pfff dit is echt weer zo Nederlands!! Eigenlijk zou het dan zo moeten zijn: De wanbetaler niet afsluiten en de nette betaler gratis gas en electra geven!! Kijk dan ben je eerlijk bezig, allemaal profijt van deze kou.

D. uit Utrecht | 30-01-2012 12:35 uur  


gewoon afsluiten als je bij AH niet betaald krijg je ook geen boodschappen mee .......niet betalen is geen product ik moet toch ook gewoon iedere maand netjes mijn rekeningen betalen

Totale waanzin ! uit Utrecht | 28-01-2012 20:18 uur  


Ga niet op dat bericht in dat Stedin je afsluit. Als je bijvoorbeeld een achterstand heb en je wil een betalingsregeling treffen dan gaan hij met jou voorstel Niet mee akkoord.Dus je wordt gewoon afgesloten.

bert uit Baarn | 28-01-2012 18:38 uur