Kort nieuws: Bejaarden slachtoffer van babbeltruc

    Kort nieuws: Bejaarden slachtoffer van babbeltruc

 
Foto: RTV Utrecht

 


- De politie in Maarssen is op zoek naar twee oplichters. Het duo maakt bejaarden geld afhandig met een babbeltruc. Eén van de slachtoffers kreeg het tweetal op de stoep met een pakketje. De bejaarde vrouw moest de bezorgkosten vervolgens pinnen. De dieven haalden vervolgens een groot geldbedrag van haar rekening.

* In Amersfoort is een vrouw opzettelijk aangereden door een automobilist. Het slachtoffer verklaarde dat ze de man kort daarvoor had aangesproken op zijn rijgedrag. Hij had veiligheidspionnen omver gereden bij een basisschool. De man zou na het commentaar boos zijn weggereden en raakte toen haar benen. De bestuurder heeft zijn daad bekend op het politiebureau.

* De NS schrapt weer een trein, maar dit keer zonder gevolgen. De Love Train gaat morgen niet rijden. De speciale trein was onderdeel van een Valentijnsactie en bedoeld voor verliefde stelletjes en romantische ontmoetingen. Gezien alle problemen op het spoor vindt de NS niet verstandig om nu met een promotietrein te gaan rijden.

* In parkeergarage De Smidse in Leusden is vorige week zes keer ingebroken bij geparkeerde auto's. De dieven namen radio's, cd's, kleingeld en navigatieapparatuur mee. De politie vermoedt dat auto-krakers de komende tijd meer in overdekte locaties zullen toeslaan, vanwege de kou.

* In Maarssenbroek is een voordeur opgeblazen, mogelijk met zwaar vuurwerk. De bewoner van de woning in Bisonspoor schrok wakker en zag twee donkergeklede mannen wegrennen. Hij ging poolshoogte nemen en zag dat de voordeur was vernield en niet meer open kon. Van de daders ontbreekt ieder spoor.

* Een automobilist is gisteravond van de weg geraakt door de gladheid. De 29-jarige bestuurster raakte in een slip, schoot het talud af en kwam tegen een lichtmast tot stilstand. De vrouw kwam er met een paar kneuzingen vanaf.

geplaatst: 07-02-2012 13:18:44   
update: 08-02-2012 17:24:12   

Lees ook